כל פתרונות האסתטיקה ללוק המושלם שחייבים להכיר

אסתטיקה היא מילה חזקה מאוד ששולטת בשפה היומיומית, אנשים רבים מחפשים אחר מראה נקי אשר לא אחת כולל תהליכים קוסמטיים רפואיים. קיימות מחלקות לגביי נושא זה אך אנחנו מאמינים כי כל אדם צריך לעשות מה שיגרום לו/ה להרגיש טוב ובנוח. מה הפתרונות שקיימים בימינו?

 

איך בוחרים מרפאה לפתרונות אסתטיקה

כשאומרים פתרונות אסתטיקה מתכוונים לתהליכים קוסמטיים רפואיים כמו טיפולי שיניים שונים, השתלות שיער, ניתוחים פלסטיים ומילויים שונים על כל אלו נפרט בהמשך. תהליכים אלו מקובלים ונפוצים מאדו בעיקר בשנים האחרונות אך חשוב מאוד לבחור במרפאה אמינה ומקצועית כמו מרפאת my artlook על מנת שהתהליך יעבור בשלום ויניב את התוצאות הרצויות.

 

טיפולי שיניים

החיוך שלנו הוא אחד הגורמים החשובים למראה נעים וייחודי, בהוליווד אנחנו רואים חיוכים לבנים, ישרים ונקיים וקשה שלא לקנא ולרצות אחד כזה גם. עיצוב החיוך הוא תהליך קוסמטי שצובר מודעות ותאוצה גדולה היום. מערכת בריאות ואסטתיקת השיניים השתפרה פלאות בשנים האחרונות והיא מציעה טיפולים שונים כמו יישור שיניים, תיקון סימטריה לשיניים הקדמיות, סידור קו חניכיים וכמובן הלבנת השיניים בטכניקות משתנות.

 

השתלת שיער

נשירת שיער והתקרחות גברית הינן חלק בלתי נפרד משיחות היומיום ובעיקר בישראל. תופעה זו שכיחה אצל 85 אחוז מהגברים המבוגרים אך פעמים רבות היא מופיעה בגיל צעיר מאוד. גברים רבים מחפשים אחר פתרון להצערת המראה ולהחזיר את הבלורית שאבדה. בשנים האחרונות טורקיה הפכה למעצמת השתלות השיער שנרשמות כמוצלחות מאוד מבחינת ההחלמה ומבחינת התוצאות לטווח הארוך.

 

מילוי חומצה היאלורונית

הופעת קמטים, צניחת עוד ואיבוד נפח בעור הפנים הינם חלק בלתי נפרד מההתבגרות שלנו אך חלקינו מסרבים להנות מחלק זה של ההתבגרות ומחפשים אחר פתרונות שישאירו את עור הפנים צעיר ורענן. מילוי של חומצה היאלורונית מתאים לאיבוד מרקמות העור אשר גורמת לעור הפנים למראה של עייפות ואפילו עצבות. חומצה זו נמצאת במינון מסוים בגוף ולכן הקליטה שלה תהיה טובה ואין חשש מדחייה של החומר.

 

ניתוחים פלסטיים

ניתוח פלסטי הוא ניתוח בו משתנה צורת איבר חיצוני ממצב א למצב ב. דוגמאות קלאסיות לניתוחים פלסטיים הם הרמת חזה, מתיחת פנים, הרמת ומילוי ישבן, ניתוחי אף וכו'. ניתוח פלסטי הוא ניתוח לכל דבר ועניין הדורש בדיקות התאמה, תכנון, הרדמה חלקית או מלאה בחלק מהמקרים וכמובן החלמה וטיפול המשך מתאים. אם הניתוח אינו בהול בעקבות שחזור או טראומה שנגרמה הוא ייקבע מראש לזמן מתאים לאחר כל הבדיקות וההכנות הנדרשות.

 

לסיכום

בעידן שאנחנו חיים בו ישנם פתרונות קטנים וגדולים כמעט לכל בעיה אסתטית ומטופלים רבים שמחים לבשר על שלקחו החלטה נכונה שהתאימה להם על הליכים אסתטיים שונים שעברו אשר שיפרו את המראה שלהם ובכך השתפר הביטחון העצמי והתחושה הכללית שלהם בתוך הגוף.

אישה

 

אולי יעניין אותך גם

שרשרת
תכשיטים ומידע
אחת ולתמיד: איפה קונים תכשיטים?

מרגישים שקופסת התכשיטים שלכם זקוקה לרענון? ג.ר.א.ס תכשיטים מציגים בפנייך קולקציה מרשימה במיוחד של עגילים, שרשראות וטבעות שיחדשו את המראה הייחודי שלך ויהפכו לאוסף הכי

קרא עוד »