למה כדאי לקנות יהלומי מעבדה?

אם אתם רצים לתת לאהובתכם מתנה מרגשת במיוחד, אין ספק שתכשיט יהלומים היא הבחירה המושלמת. תכשיטי יהלום הם סמל למוכנות של בן הזוג להשקיע בבת זוגתו ולדאוג לרגשותיה. אם החלטתם ללכת על תכשיט יהלום, דעו שניתן לייצר יהלומים במעבדה! על כל תהליך הייצור ויתרונותיו נכתוב בכתבה זו.

 

האמצעי המושלם להבעת אכפתיות והקדשה עצמית

יהלום הוא חומר יפהפה ויוקרתי. זאת הסיבה שהוא מהווה המתנה המושלמת לבת הזוג. היהלום מייצג באופן חומרי את ההקדשה העצמית שלכם לבת זוגתכם. לכן, למשל, מאוד פופולארי לעצב טבעות אירוסין משובצות ביהלום. הבעיה היא שיהלומים הם בדרך כלל מאוד יקרים ובלתי מושגים לרבים. כאן נכנסים לתמונה יהלומי במעבדה.

 

יהלומי מעבדה במחירים ברי השגה

יהלומים טבעיים הם יקרים במיוחד. זאת, בשל היותם חומר מוגבל ונדיר שנוצר במשך מיליארדי שנים בבטן האדמה של כדור הארץ. אך כיום, בזכות היכולת לייצר יהלומים במעבדה, ניתן לרכוש תכשיטי יהלומים במחירים נמוכים הרבה יותר. ניתן לעשות זאת אפילו בהזמנה דרך אתרי אינטרנט של חברות שונות, כגון חברת iLabDiamonds. לאתר iLabDiamonds לחצו כאן.

 

כיצד מייצרים יהלומים בתנאי מעבדה?

ישנן שתי שיטות אפקטיביות לייצור יהלומים בתנאי מעבדה:

  1. שיטת HPHT

שיטת HPHT היא השיטה הותיקה לייצור יהלומים במעבדה. היא עושה שימוש ברכיב של יהלום טבעי ובפחמן גרפי טהור. כך נוצר יהלום בהיר וקשיח במיוחד.

 

  1. שיטת CVD

שיטת CVD היא השיטה החדישה יותר מבין השתיים לייצור יהלומים במעבדה. גם כאן נעשה שימוש ברכיב של יהלום טבעי, אך החומר הנוסף הוא גז עשיר בפחמן. שיטה זו מאפשרת יצירת יהלום מרשים בטמפרטורות נמוכות יותר.

 

שתי השיטות משתמשות ברכיבי יהלום טבעי כגרעין ובחומרים פחמניים כחומרי גלם. את חומרים אלה שמים בתנאים המדמים את החום והלחצים אשר אפשרו את היווצרותם של יהלומים בבטן כדור הארץ. כך, אל הזרע הטבעי הולכות ומתווספות עוד ועוד שכבות של יהלום סינתטי מהפחמן הסובב אותו, ונוצר היהלום לו חיכינו.

 

האם תהליך הייצור פוגע בסביבה?

התשובה היא לא! אמנם אין מדובר ביהלום טבעי שנוצר בבטן האדמה, אך אין זה סותר את היות יהלומי המעבדה מוצר ירוק ואקולוגי. יהלומי המעבדה נוצרים בתהליך מפוכח, שאינו פוגע בטבע. כך תוכלו להעניק לבת זוגתכם מתנה איכותית, מבלי שיהיו לכך השלכות סביבתיות.

 

עיצוב והתאמה אישית

במרבית חברות היהלומים ישנו היצע מוגבל של תכשיטים המשלבים יהלום. אך כיום, אנשים מחפשים תכשיטים לא קונבנציונאליים שלא מוצאים בכל מקום. לכן, חברת iLabDiamonds מציעה שירות מהפכני, המאפשר לך לעצב את תכשיט חלומותיך, ולא רק טבעת או עגיל. וכל זאת במחיר שפוי בזכות ייצור היהלומים במעבדה.

 

לסיכום

תכשיט יהלום הוא המתנה המושלמת לבת זוגתך. מסתבר שניתן לשמח את בת הזוג במחירים שפויים בזכות הטכנולוגיות המאפשרות לייצר יהלומים בתנאי מעבדה. כך, אתה יכול להיות בטוח שהמתנה שלך מתאימה לזוגתך באופן אישי ושהיא אינה פוגעת בסביבה.

טבעת

 

אולי יעניין אותך גם

שרשרת
תכשיטים ומידע
אחת ולתמיד: איפה קונים תכשיטים?

מרגישים שקופסת התכשיטים שלכם זקוקה לרענון? ג.ר.א.ס תכשיטים מציגים בפנייך קולקציה מרשימה במיוחד של עגילים, שרשראות וטבעות שיחדשו את המראה הייחודי שלך ויהפכו לאוסף הכי

קרא עוד »
מתנות בגדלים שונים
תכשיטים ומידע
4 מתנות מפתיעות לגבר

בעולם כמו שלנו, הגיוון הוא עצום וכבר קשה לבחור את המתנה המושלמת לגבר. ישנם דברים בנאליים ושכיחים יותר כמו למשל בושם או תכשיט. אך אם

קרא עוד »