אקססוריז ושאר פריטים נלווים באים והולכים ברוח הטרנדים, אולם על מחלקה אחת לעולם לא חל חוק התיישנות – מחלקת התכשיטים. התכשיטים הם התוסף המושלם עבור כל לוק ואאוטפיט, הן נשי והן גברי, הם מוסיפים זוהר ויוקרה לכל בגד נבחר ומייחדים את מי שעוטה אותם.

משנה לשנה הטרנדים מתחלפים, ותכשיטים בטקסטורות שונות, מחומרים שונים ובצורות שונות תופסים את מקומם בסקאלת הדירוג האופנתי. ככל שמרבים לדייק ברכישה של תכשיטים טרנדיים, כך יכולים להישאר עכשוויים ומעודכנים בכל הקשור באופנה ובלבוש. לפניכן שלושה תכשיטים טרנדיים לקיץ 21 שהם מאסט!

שרשראות גדולות ודומיננטיות

אמנם שרשראות גדולות לא הולמות כל אישה, אולם הן עשויות לשדרג פלאים הופעה מינימליסטית ופשוטה. הן מתאימות בעיקר כשהלבוש נקי ולא מסוגנן יתר על המידה, משום שהן מקנות נוכחות מסוג אחר. מי שרוצה להעמיק את הדומיננטיות של השרשרת, יכולה לבחור בשרשרת צבעונית, או לחלופין ללכת על הצבעים הסטנדרטיים, כסף או זהב, תוך שיבוץ אבנים. הדרך לוודא את התאמת השרשרת היא לראות איך היא משתלבת עם מפתח הצוואר של החולצה. היא בדרך כלל מחמיאה לסיומת של צווארון וי או למחשוף עמוק, כאשר הצמודות יותר יתאימו גם עם פתח סגור.

טבעות בליטוש יהלומים מודרניים ונועזים

היהלום משרת כיום את מיטב מעצבי התכשיטים, לא רק לטובת טבעות, אלא גם לעוד שלל סוגים של עיצובים ופריטים. הטרנד מתעמק במתן פוקוס ליהלום עצמו. המעצבים מנסים ליצור טבעות יהלום שיהיו אידיאליות גם עבור מי שרוצה להתנועע איתן ביום יום, ולאו דווקא לאירועים מיוחדים. על כן, טבעות של מעצבים יוכלו לספק לכן את הטרנד החם הזה, כך שיוכל להשתלב גם עם לוק אלגנטי של ערב וגם עם לוק קז'ואלי לעבודה או למסעדה בצהרי היום.

צמידי מעצבים

צמידי מעצבים שתפסו תאוצה בקיץ 21 הם צמידי זהב וצמידי הטניס. מי שנוהג לענוד ביום – יום תכשיטי זהב כבר דבק בטרנד הזה עוד זמן רב לפני, אולם יש מי שרק עכשיו מתוודע לכך. מה מייחד כל אחד מהצמידים האלו?