4 מותגים יוקרתיים לגבר שלא הכרתם

בעולם שבו אופנת גברים מתפתחת כל הזמן, צריך להכיר גם מותגי יוקרה וותקים אם אתם רוצים להיתפס כמביני אופנה אמיתיים. כל גבר בעל טעם שרוצה להיחשב כאופנתי צריך להיות עם היד על הדופק בשביל לשלוט בכל המותגים הכי חשובים שיש. מאלגנטיות קלאסית ועד למותגים יותר נועזים, יש שפע של מותגים פחות מוכרים הנותנים מענה לטעמים המעודכנים ביותר בעולם האופנה.

במאמר זה, אנו נעסוק בארבעה מותגי יוקרה כאלה שאולי שלא שמעתם עליהם וחבל שכך. אז הישענו לאחור, הירגעו והתכוננו להיכרות עם המותגים שכל גבר צריך להכיר.

 

אז מה אתם צריכים לדעת?

אביזרים לגברים

Scotch & Soda

Scotch and Soda הוא מותג אופנה הולנדי שנוסד בשנת 1985. הרעיון של המותג מתרכז סביב הרעיון של יצירת בגדים אופנתיים שאנשים אוהבים ללבוש. Scotch & Soda מציעה מגוון רחב של בגדים לגברים, כולל ג'ינסים, חולצות, סריגים, חולצות ואביזרים.

 

Lardini –

מותג איטלקי קלאסי שמייצר בגדי גברים יוקרתיים כבר למעלה מארבעה עשורים. החליפות ובגדי הספורט של לרדיני, הידועים בתשומת לב ללא דופי לפרטים ובשימוש יוצא דופן בבדים, משדרים תחכום ואופנתיות.

 

Drake's –

מותג זה הוא  עם מורשת עשירה שמתחילה ב-1977, דרייק'ס מציעה מגוון רחב של עניבות מעודנות, צעיפים ואביזרים אחרים המוסיפים נופך של אלגנטיות לכל אדם שמחפש להתלבש הכי יפה בסביבה.

אביזרים לגברים

רובינאצ'י –

כשמדובר בתפירה אישית, מעטים המותגים שיכולים להתאים לרמה של רובינאצ'י. רובינאצ'י, נוסד כבר בשנת 1932 בנאפולי, איטליה, והמותג עם מוניטין של יצירת חליפות מחויטות להפליא ואלגנטיות ביותר.

 

לסיכום,

בעולם שבו ישנם שינויים תכופים כל הזמן, צריך להכיר מותגי אופנה ותיקים ויוקרתיים שליוו אותנו במשך שנים רבותעם בדיהם המשובחים. כל המותג שציינו במאמר מייצג את פסגת אופנת הגברים היוקרתית לאורך השנים. במאמר דיברנו על האביזרים של דרייק והחליפות המותאמות של רובינאצ'י, המשכנו בהכרות עם מותג העל סקוטש אנד סודה שמייצרים כבר כמעט שלושים שנה בגדים אופנתיים ונוחים. הזכרנו גם את לרדיני, מותג איטלקי קלאסי שכל אדם עם חוש אופנתי מפותח ראוי שיכיר.

שמחים שזכיתם להכיר את המותגים המיוחדים הללו. מומלץ עבור על אדם שמתעניין באופנה להמשיך לחקור את המותגים השונים בשביל לא להישאר מאחורי כולם.

אביזרים לגברים

אולי יעניין אותך גם