חריטה על טבעת – מה שהופך אותה למיוחדת ואישית ביותר:

חריטה על טבעת - תכשיטי שמות

יש לא מעט טבעות סוגים של טבעות שאנו רואים במהלך היום יום. טבעות אירוסין, טבעות נישואין טבעות כאביזר אופנה בשלל סגנונות, עיצובים, צבעים וגדלים. כולם יפים, כולם מיוחדים וכולם נקנו על ידי בחירה אישית וקפדנית. אבל על מנת להתחבר באמת לטבעת ולהרגיש אליה רגשות אמיתיים, לא די במראה הנוצץ או מחירה הגבוהה. הטבעת היחידה שבהם תהיה שלכם, ואך ורק שלכם, היא טבעת שיש על גביה חריטה אישית. חריטה על טבעת הופכת כל טבעת מעוד אחת, לדבר הכי אישי ולחץ שלו יש לכם את הרגשות העזים ביותר. חריטה על טבעת היא הדבר הכי מיוחד, מרגש ועוצמתי שתוכלו לעשות בתחום התכשיטים.

יש לא מעט דברים וצורות שחריטה על טבעת יכולה לבוא לידי ביטוי. חריטה על טבעת יכולה להגיע בצורה השכיחה ביותר של חריטת שם, חריטת השמות הפכה בשנים האחרונות לטרנד מוביל. כמו כן, חריטה על טבעת יכולה להיות רק אות, תאריך, מילה אחרת, דיוקן, סמל כחותם ועוד. אין סוף לסוגי החריטות ולמה שאיש מקצוע יכול לעשות עבורכם. בחברת מאייב תכשיטים עומדים צוות של אנשי מקצוע רבים אשר שוקדים ומקפידים בכל חריטה על טבעת בכל אחת מהזמנות העבודה של קהל הלקוחות שלנו. על מנת לדעת בוודאות מה לחרוט ובאיזה סגנון, אנשי המקצוע מקבלים פירוט מדויק של רצון הלקוח.

לכל איש יש שם, ואת כולם אפשר לחרוט במספר סגנונות שונים:

אחת המשימות השכיחות ביותר העומדים לפני אנשי המקצוע אשר מבצעים את חריטה על טבעת, היא ללא כל ספק חריטת שמות. טבעת בעל חריטת שם הוא הנפוץ ביותר מטבעות בעלות החריטה וזה גם מובן מאליו. לכל אדם יש לא מעט אנשים הקרובים אליו, ולא מן הנמנע אשר יחפוץ חריטה על טבעת מיוחדת עם שם של אחד מהם. חריטה על טבעת יכולה להתאים לכל אחד, טבעת יכולה לשאת על גבה את השם של ההורים, בן ובת הזוג, הילדים, הנכדים, או אדם קרוב אשר השפיע לנו על החיים. חורטים מקצועיים ידעו לדייק בכל סגנונות וצורות הכתיבה והחריטה, בין אם זה כתב מסולסל ועגול, או שמא כתב מרובע. לפני הלקוח עומדים אין סוף אפשרויות לחריטת השם וכיוצא בזה עיצוב הטבעת.

לתאריכים מיוחדים מגיע חריטה מיוחדת:

כל אחד מאיתנו עובר במהלך החיים אין סוף חוויות טובות וגם לצערנו כאלה שקצת פחות. הדבר המשותף לשני סוגי החוויות השונות, הוא שכל אחד מהם קרה ביום מסוים, כלומר לכולם יש תאריך. תאריכים רבים משפיעים רבות על האדם ומעלים בו זיכרונות כאלה ואחרים, ויש רבים שחשוב לנו להנציח אותם, כן, גם את הרעים. חלק מהאירועים יכולים להיות ימי הולדת של עצמכם, לידת הילד, יום נישואין, עלייה לארץ יום מוצלח במיוחד. בצד השני של המתרס, בחוויות הרעות יכול להיות בעיקר ימי פטירה של האנשים הקרובים עליכם במיוחד. משותף נוסף לכל אותם התאריכים זה האפשרות המיוחדת שיש לכם, והיא אפשרות לבצע חריטה על טבעת של התאריך.

כל אחד והחותם שהוא משאיר:

בשנים האחרונות חזרו לאופנה טבעות החותם. אותם טבעות שהיו מזוהים עם המלכים הגדולים בהיסטוריה הרחוקה, שבעזרתן של הטבעות חתמו על מסמכים רבים, כיום הטבעות קצת שונות וחריטה על טבעת נעשית ממניעים אחרים. החותם המוטבע כיום על גבי הטבעות באות על מנת לקשט את הטבעת כאביזר אופנה ותו לא, אולם הטבעת וחריטת חותם מיוחד, דבר היכול לבוא בצורת צורה או סמל היקר לליבו של האדם, תקנה לטבעת מראה מיוחד ואישי לחלוטין. טבעת חותם, בניגוד לימים עליהם דברנו בראשית הפסקה, אשר נועדו אך ורק לגברים ולמלכים, כיום ניתן למצוא חריטה על טבעת של חותם גם לנשים בשל סגנונות שונים.

אולי יעניין אותך גם

יהלומים
תכשיטים ומידע
למה כדאי לקנות יהלומי מעבדה?

אם אתם רצים לתת לאהובתכם מתנה מרגשת במיוחד, אין ספק שתכשיט יהלומים היא הבחירה המושלמת. תכשיטי יהלום הם סמל למוכנות של בן הזוג להשקיע בבת

קרא עוד »