טבעת זהב עם שם

מאז ומתמיד בני אדם אהבו את הזהב, יש ממש רצון להשיג את הזהב, בספורט , באמנות ואפילו כל המלכים הגדולים מעצבים את הכתרים שלהם עם המתכת המיוחדת הזאת. הזהב מאז ומתמיד סימנה משהו יוקרתי, נוצץ ומלא בהדרת כבוד למי להחזיק בו. באופן טבעי ומושלם נלקח הזהב אל עולם התכשיטים בשל יופיו, תכונותיו והיכולת לעבד אותו אל כל סוגי התכשיטים. עם השנים יצרו בני אדם לא מעט מוצרים מזהב, ממטבעות כאמצעי קנייה, תכשיטים ואפילו אותו עגל מפורסם במעמד הר סיני היה עשוי כולו מזהב. אך ללא ספק הדבר המיוחד, המרגש והנכסף ביותר שהומצאה ומיוצר מהמתכת המלכותית, היא טבעת זהב עם שם. טבעת זהב עם שם היא טבעת המיוצרת מכל סוגי הזהב, קרי זהב בסגסוגת עם מתכות אחרות המביאות את הזהב לכדי צבעים שונים, זהב צהוב, זהב לבן, וזהב אדום/ורוד. הייחודיות של טבעת זהב עם שם בא לידי ביטוי בחריטת השם בטכנולוגיה מתקדמת הנותנת לכל טבעת טאץ' ייחודי.

טבעת זהב עם שם – מה האפשרויות שלכם?

לא נגזים אם נאמר שמגוון האפשרויות העומדות בפניכם בכל הנוגע לטבעת זהב עם שם הן אין סופיות, כמעט ולא תוכלו למצוא אדם אחר ברחוב עם טבעת זהב עם שם זהה לחלוטין לטבעת זהב עם שם היושבת בגאווה על אחת מאצבעות כף ידכם. נתחיל מהעובדה ומהסיבה שאתם בוחרים את סוג הזהב שלכם, חלק מעדיפים זהב טהור וחלק ילכו על זהב המורכב משילוב של מתכות היוצרות צבע מיוחד ונותנות גוון שונה למתכת. סיבה נוספת היא האפשרות לשבץ כל טבעת זהב עם שם במגוון יהלומים ואבני חן, נותנת לכל טבעת את הטאץ' האישי והייחודי רק לה. מה שהופך כל טבעת מסתם טבעת זהב לטבעת זהב עם שם, היא כמובן – השם. את השם המוטבע על גבי הטבעת נעשה בעזרת טכנולוגיית לייזר מתקדמת, אותה מפעיל רק איש המוכשר והמיומן לעבוד על מכונה זו. בעזרתה של המכונה יכולים מעצבים לכתוב איזה שם שתבחרו, באיזה סגנון וסוג כתיבה שיעלה לכם בראש. שלושת הסיבות האלה מביאות לכם את האפשרויות הבלתי נגמרות להיווצרות טבעת זהב עם שם באופן מיוחד רק לכם.

כמה קטנות על זהב – מה מיוחד בו ולמה הוא כל כך אהוב?

כבר הבנו שזהב הוא חומר עבודה מדהים ורוב בני האדם אוהבים אותו. אבל למה. מה הופך אותו לכזה? מעבר ליופיו הבלתי רגיל והלא נגמר לזהב מספר תכונות שהופכות אותו לחומר הגלם האולטימטיבי .דבר ראשון הזהב אינו מתחמצן, כלומר מחליד ובכך נשמר לאורך זמן. דבר שני הזהב הוא המתכת בעל שיעור המתיחה הארוך ביותר, גרם של זהב יכול להימתח עד לאורך של כ 66 קילומטר, מה שהופך אותו לחומר קל לעיבוד, זו הסיבה שקל לעבוד איתו וליצור ממנו כל כך הרבה דברים כולל טבעת זהב עם שם.

איך מכינים טבעת זהב עם שם?

כשמה כן היא, טבעת זהב עם שם מיוצרת, כמה מפתיע, מזהב. יש כאמור אפשרות להכין טבעת זהב עם שם מכל סוגי הזהב ולשבץ אותה ביהלומים ואבני חן. מה שייתן לכם את הטאץ' האישי והמיוחד לטבעת זהב עם שם שקניתם, זה כמובן החריטה שתתבצע על ידי איש מקצוע מיומן בעזרת טכנולוגיה מיוחדת שדרכה אפשר לחרוט כל שם, בכל סוג כתיבה ועל כל טבעת – גם העדינה ביותר בניגוד לימים עברו, בהם חריטות נעשו רק על טבעות עבות שמתאימות לכפות ידיים של גברים, כיום גם נשים יכולות להנות מטבעת זהב עם שם.

טבעת זהב עם שם - תכשיטי שמות

אולי יעניין אותך גם

יהלומים
תכשיטים ומידע
למה כדאי לקנות יהלומי מעבדה?

אם אתם רצים לתת לאהובתכם מתנה מרגשת במיוחד, אין ספק שתכשיט יהלומים היא הבחירה המושלמת. תכשיטי יהלום הם סמל למוכנות של בן הזוג להשקיע בבת

קרא עוד »