טבעת עם שמות הילדים

ללא ספק אחד התכשיטים המיוחדים ביותר שאתם יכולים לקנות ולספק לעצמכם, ובין היתר להעניק כמתנה ייחודית ומושלמת הינו טבעת עם שמות הילדים. טבעת עם שמות הילדים הינו טבעת לכל דבר ועניין המיוצרת בשלל עיצובים וחומרי הגלם האיכותיים ביותר, אמנם הדבר שמייחד אותה היא חריטת שמות הילדים בטכנולוגיה חדישה ומיוחדת. כל טבעת עם שמות הילדים תהיה מיוחדת במינה ובשביל להבין יותר לעומק נעשה סריקה קטנה ונראה אילו אפשרויות יש לטבעת עם שמות הילדים ומה הופך אותה לכזאת שלא נשכחת.

טבעת עם שמות הילדים​ משובצת יהלומים - תכשיטי שמות
טבעת עם שמות הילדים​ מעוצבת עם חריטה - תכשיטי שמות

חומרי הגלם:

ובכן, כמו שכבר נאמר, טבעת עם שמות הילדים מיוצרת מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. טבעת עם שמות הילדים השכיחה ביותר היא מזהב, אותה מתכת נוצצת ומלאת ברקת אשר כולנו מאוד אוהבים. כאשר אנו אומרים "זהב" הכוונה כמובן לכל סוגי וצבעי הזהבה, תערובות וסגסוגת המתכות ההופכות את הזהב למעניין יותר ממה שהוא. נוכל למצוא טבעת עם שמות הילדים בזהב צהוב, צהב לבן וזהב אדום /ורוד. כמו כן טבעת עם שמות הילדים יכולה להגיע גם מעוצבת ומיוצרת בכסף טהור.

שיבוץ יהלומים:

רק לחשוב על השילוב המדהים בין יהלומים לשמות הילדים שלנו מעבירה בנו צמרמורת ומשב רוח קלילה נושפת בעורפנו. מעצבים רבים מעטרים את טבעת עם שמות הילדים שעיצבו בעזרתם של יהלומים רבים. היהלומים, כמו לכל תכשיט, מוסיפים את הייחודיות והיופי הבלתי נגמר שלהם. חשוב לוודא שבכל קניית טבעת עם שמות הילדים בעיצוב ושיבוץ יהלומים תינתן לכם תעודה גמולוגית המעידה על טיבו של היהלום. אם הייתם בחנות או אצל מעצב פרטי והוא לא הראה לכם את התעודות המבוקשות, אמרו יפה שלום ותמנעו מקנייתה של טבעת זו.

חריטה:

הגענו לרגע אולי המעניין ביותר – החריטה. מה שהופך את טבעת עם שמות הילדים מסתם עוד טבעת יפה לה-טבעת שאתם תענדו ותישאו אותה בגאון לכל מקום אליו תלכו. החריטה המיוחדת נעשית על ידי איש מקצוע המוכשר לכך ועבר השתלמויות רבות. הצורף אשר חורט את שמות הילדים על הטבעת נעזר בטכנולוגיה חדישה בדמות לייזר עם קרן עדינה במיוחד היכולים ליצור חריטה גם על הטבעות העדינות ביותר המותאמות לכף ידן של נשים.

עיצובים:

פה מדובר על החלק היצירתי, האמנותי והכיפי ביותר בתחום טבעת עם שמות הילדים. מספר העיצובים שניתן לעשות הוא גדול משאפשר לספר או לעלות על הדעת. חומרי גלם שונים, יהלומים, אבני חן וסוגי חריטה, קרי סוגי כתב שונים הם מה שיהפכו את טבעת עם שמות הילדים שלך לא רק למרגשת ונוצצת אלא גם לדבר המיוחד ביותר שתענדי. היחס שתמצאי עוד מישהי עם אותה הטבעת הוא כמו לזכות בלוטו, רק שהפעם באמת שתשמחי שאת לא האחת מבין כולם. על העיצובים נמצאים ואחראים שלל המעצבים המובילים היוקרתיים ביותר אך ניתן למצוא עיצובים וטבעות מוזלות יותר אצל מעצבים בתחילת הדרך.

מחירים:

מחירם של טבעת שמות הילדים הוא הינו אחיד ומשתנה מטבעת אחת לשנייה. לטבעת עם שמות הילדים של מספר פרמטרים הנותנים את הערך וקובעים את מחירו. חומרי הגלם, היהלומים, מספר השמות החרוט על הטבעת וכמובן מי המעצב, ככל שלמעצב יש שם מוכר יוצר, כך גם עולה מחיר הטבעת.– כל אלה מעידים על ההשקעה של המעצבים, כך עולה מחירו הכספי של הטבעת. – אך הוא כקליפת השום אל מול הערך הסנטימנטלי שלו. רוב הטבעות עם שמות הילדים נעות בין 150- 2,500 שקלים ואף יש כאלו שמחירן עולה מזה.

שמחנו לעזור, עכשיו מה שנשאר לכם זה רק לצאת ולמצוא את טבעת עם שמות הילדים המתאימה לכם.

פוסטים טבעת עם שמות הילדים

<h3>תכשיטי שמות</h3>

תכשיטי שמות

קרא עוד
טבעת עם שם הוא הטרנד הנפוץ ביותר בתקופה האחרונה. אם בשעה טובה האישה אחרי לידה וכל גבר רוצה לקנות לה מתנה מיוחד טבעת עם שם הילד היא מתנה מקורית ומיוחדת. שילוב שמות ואותיות בתכשיטים נעשה נפוץ יותר ויותר בזמן האחרון, זה כולל שרשראות עם שמות וטבעת עם שם תבליט שם. טבעת שמות היא הדבר היחיד שבאמת הופך את התכשיט להיות יותר אישי וקרוב. יש לא מעט טבעות אבל ברגע שעל הטבעת מופיעם שמות הילדים, זה הופך אותו לבעל יקר ערך בעיני בעל התכשיט יותר מאשר השווי המקורי. אם בעבר הטבעת השמות על טבעות הייתה גסה ומחייבת הטבעה רק על טבעות עבות וגסות, הטכנולוגיה של היום משנה דברים. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת היום ישנו מגוון רחב מאוד של טבעות עדינות וקלאסיות בשילוב חריטה באמצעות לייזר. אבל לפני שאתם רצים לקנות טבעת עם שם קחו כמה דברים בחשבון. מה חורטים בחרתם טבעת עם שם חלק וחשבתם לחרוט עליה מספר דברים (או מספר שמות עם תארכים) צריך לוודא שאלו ישתלבו בצורה טובה בטבעת. במידה ויש צורך במספר רב של שמות ותאריכים כדאי לבחור בטבעת יותר רחבה שיהיה מקום לחריטה. או שניתן לבחור בטבעת בסגנון 'טבעת חותם' עם חלק עליון שטוח ועליו ניתן לחרוט את השמות. טבעת עם שם היא לרוב טבעת בסגנון שמתאים יותר לגברים, מכאן כי לנשים מומלץ לבחור טבעת חותם מחולקת. טבעת חותם מחלוקת היא טבעת בסגנון חותם רק שיש בו מספר חלקים ועל כל חלק ניתן לחרוט שם בנפרט וגם לשבץ יהלומים.
<h3>צמיד עם חריטה לאישה</h3>

צמיד עם חריטה לאישה

קרא עוד
בשורה התחתונה, כל מתנה שתגרום לבת הזוג לחייך שווה את העלות שלה. בין אם בוחרים לקנות צמיד עם חריטה לאישה או טבעת חותם שמי, כדאי תמיד לבדוק איזה סגנון תכשיט הכי יתאים לבת הזוג. איך עושים זאת? נאלצים לפשפש מעט במגירותיה של אהובתנו. צמידים עם חריטת שמות נמכרים בסגנונות שונים, כשתוכלו לאתר למשל צמידי כסף 925 , צמידי זהב ויהלומים, צמידים עם אבני חן ועוד. בהתאם למידות של הצמיד שאתם מתכננים לרכוש, תוכלו לחרוט מספר שונה של שמות. ישנם צמידים שניתן לחרוט עליהם עד 4 שמות, אך גם תוכלו לאתר צמידים שאפשר לחרוט עליהם שישה שמות ומעלה. עלות צמיד עם חריטה לנשים אחת הבחירות הנפוצות של אנשים המעוניינים להפתיע את בת הזוג, הוא בחירה בצמיד זהב משובץ יהלומים. מחיר צמיד זהב משובץ יהלומים ינוע בין 2,970 ₪ לבין 3,470 ₪, ובדרך כלל תוכלו לחרוט עד 8 שמות בצידה החיצוני של הטבעת. צמיד זהב משובץ יהלומים הוא אופציה נפלאה, וישנם גם צמידים להרכב עצמית. על צמידים אלו תוכלו להרכיב סוגים שונים של אבני חן ויהלומים. ישנם צמידים עם חריטות המעוצבים באופן עדין מאוד, ישנם צמידים רחבים, ועוד סוגים שונים של תכשיטים עליהם ניתן לבצע חריטה מדויקת. ברוב סוגי התכשיטים ניתנת אחריות לכל החיים על החריטה, שמתבצעת באמצעות מדפסות תלת ממדיות ובעזרת חומר אמייל.
<h3>שרשרת שם</h3>

שרשרת שם

קרא עוד
מתנות מוקדשות אישית הן סוג המתנות המהנה ביותר לקבלה, אין ספק. שרשרת שם או בשמה השני, שרשרת עם חריטה שמית, היא מתנה מופלאה עובר נשים וגם עבור גברים מסוימים. אין ספק שמדובר בעניין של טעם, כך שלא כל שרשרת תתאים לגברים. יחד עם זאת, שרשראות עם חריטת מהוות הפתעה ייחודית ביותר, כזאת שמודיעה ליקירינו שהם בליבנו. שרשרת עם חריטה של שמות מיוצרת מחומרי גלם איכותיים ביותר, נוסף עם חומרי זהב וכסף. ישנן שרשראות שם שמגיעות מעוטרות גם באבני חן לבביות, ביהלומים ובעיטורים שונים. תכשיטים מעוצבים זו בחירה מצוינת עבור נשים וגברים, וישנם אנשים רבים שמעדיפים לחרוט את שמות הילדים על שרשראות, טבעות וצמידים. עלות שרשרת שם וחריטה על שרשראות בכל מקרה, זכרו כי יש לבצע חריטה על שרשרת באופן מדויק ביותר. חריטת שמות על שרשראות מתבצעת באמצעות מדפסות משוכללות, לרוב מדפסות D3. מדפסות תלת ממד אלו, בשילוב עם חומר אמייל, מספות חריטה מאוד מדויקת ומקצועית. עלות שרשרת שם כמובן תשתנה בהתאם לסוג השרשרת, וניתן לרכוש למשל שרשרת זהב בסגנון חבל (ליפוף ושזירה). מחיר שרשרת זהב עם שם חרוט מתחיל גם ב-1,000 ₪, כאשר ניתן גם למצוא שרשראות אפילו זולות יותר. אם ברצונכם להתפנק או לפנק את בת הזוג, תוכלו למשל לרכוש תליון זהב משובץ יהלומים, עליו יהיו חרוטים שמות. עלות תליון זהב מסוגים אלו היא 4,189 ₪ - 5,299 ₪. בדרך כלל, על שרשרת שם ניתן לחרוט גם 5 שמות ומעלה.
<h3>שרשרת עם שם</h3>

שרשרת עם שם

קרא עוד
ככל שהמתנה שתרכשו לאהוביכם תהיה אישית יותר ומוקדשת, ככה חיוכיהם יימתחו רחב יותר. שרשרת עם שם חרוט היא מתנה המוקדשת באופן אישי ובלעדי למקבליה. ניתן לרכוש שרשראות עם חריטת שמות, כאשר סוג השרשרת וסוג חומרי הגלם כמובן משתנים משרשרת אחת לשנייה. ישנן שרשראות עשויות כסף 925, שרשראות עם שם חרוט עשויות זהב 14 קרט ועוד. במקרים מסוימים גם בוחרים לרכוש צמידים עם חריטה שמית, טבעות חותם ותכשיטים אחרים החתומים בעזרת חריטה אישית. אפשר כמובן לחרוט את השמות של הילדים על שרשרת עם שם, את השמות של יקירינו, לחרוט הקדשות קצרות ובקיצור, כל מה שעולה על רוחכם ותואם את הגבלת החריטה. לרוב, ההגבלה תעמוד על 8 מילים שניתן לחרוט על תכשיטים, אך ישנם תכשיטים שונים שניתן גם לחרוט עליהם יותר משמונה מילים. עלות של שרשרת עם שם חרוט מחיר שרשרת עם שם חרוט לא חייב להיות בשמיים, ותוכלו לרכוש שרשראות עם חריטה שעולות 1,000 ₪ ומעלה. בסכומים יותר נמוכים מ-1,000 ₪ ניתן למצוא שרשראות כסף יפהפיות גם כן. כאשר חורטים שמות על שרשראות, טבעות וצמידים, יש לוודא כי מדובר בחריטה מקצועית שתהיה מדויקת. ניתן לבצע חריטה על שרשרת באמצעות מדפסות משוכללות, כמו למשל מדפסות תלת ממד. בשילוב עם אלו, חורטים על השרשרת גם בעזרת חומר אמייל. ברוב המקרים, ניתן לקבל אחריות לכל החיים על החריטה. פנקו את אהוביכם, מגיע להם שרשרת עם שם חרוט, טבעת חותם או כל דבר אחר שמזכיר להם עד כמה הם חשובים.
<h3>שרשרת זהב עם שם</h3>

שרשרת זהב עם שם

קרא עוד
שרשראות זהב עם שם עשויות להיות מיוצרות תחת תנאים שונים, מה שמשפיע על איכות השרשרת. אם חשבתם שרכישת שרשרת זהב עם שם מחייבת לקיחת משכנתא, אתם מוזמנים להיווכח שישנן דרכים רבות לפנק את אהובינו במחירים אטרקטיביים. אחת האפשרויות שעומדות בפנינו בכדי להראות לאהובים עד כמה הם יקרים, היא רכישת שרשרת זהב או שרשרת כסף עם הקדשה אישית חרוטה. חריטת הקדשה על שרשרת זהב מתבצעת באמצעים טכנולוגיים משוכללים ובאמצעות חומר אמייל. חנות טבעות שמכבדת את עצמה, בדרך כלל תספק לכם אחריות לכל החיים על חריטה שמתבצעת על שרשרת זהב עם שם. אחת האופציות היפהפיות עבור שרשראות אלו, היא האופציה של רכישת תליון טבעות שמות. מחיר שרשרת זהב עם חריטה שמית מחיר תליון זהב מסוג טבעות שמות עומד על 3,199 ₪, כאשר תוכלו לרשום מספר הקדשות שונות על השרשרת. מדובר בתליון אלגנטי ביותר ומקסים, שעליו תלויות מספר טבעות זהב שונות. מחירי שרשרת זהב עם שם משתנים בהתאם לסוג, ואחת הבחירות היפהפיות ביותר היא הבחירה בשרשרת שמית משובצת יהלומים בצורת ילד. עלות תליון ילד משובץ היא 2,999 ₪, ואין ספק שמדובר בעיצוב מאוד ייחודי. אגב, ישנו גם תליון ילדה משובץ יהלומים באותו המחיר של 2,999 ₪. תליוני ילד וילדה מגיעים יחד עם שרשרת זהב 14 קרט, וניתן לבחור בסוגי שרשראות שונים בכדי לענוד את התליון משובץ היהלומים.
<h3>שרשרת שם זהב</h3>

שרשרת שם זהב

קרא עוד
שרשרת שם זהב, כשמה כן היא, שרשרת עליה ניתן לחרוט שמות והקדשות קצרות. ישנן שרשראות מסוגים שונים ובמחירים שונים, כך שניתן למצוא בדיוק את השרשרת הנכונה עבור בני הזוג שלנו. שרשרת שם זהב מיוצרת מחומרי גלם הכי איכותיים שקיימים, וניתן כמובן להצמיד לכל שרשרת תליון מסוג שונה. ישנם תליונים עליהם ניתן לחרוט שמות והקדשות, תליונים עליהם אפשר לשבץ יהלומים ואבני חן שונות, תליונים מעוצבים ועוד. בין אם מחליטים לרכוש עבור בני הזוג טבעת חותם עם חריטה, צמיד עם חריטה של שם או שרשרת שם זהב מעוצבת, כדאי לוודא שאתם רוכשים תכשיטים במידות הנכונות. כיצד מוודאים את המידה? ובכן, כשמדובר בטבעת הנושא מצריך בדרך כלל מדידה, אך כאשר מדובר ברכישת שרשרת שם זהב, הנושא הופך לקל הרבה יותר. חריטת שם על שרשרת רוב השרשראות מגיעות באורכים אוניברסליים למדי, אך כמובן שניתן גם לקצר ולהרחיב שרשראות שם זהב. בין אם מדובר בשרשראות 14 קרט זהב או שרשראות כסף, אנשים רבים בוחרים לקצרן או להאריך אותן, וניתן לבצע זאת ללא קושי מיוחד. שרשרת עם חריטה היא מתנה נהדרת עבור גברים ונשים, ואפשר תמיד גם לחרוט את שמות הילדים על שרשראות, טבעות וצמידים שונים. החריטה מתבצעת באמצעות מכשירים מדויקים ביותר, ביניהם למשל מדפסות D3. בכל מקרה, הקפידו תמיד לחרוט את התכשיטים אצל חנויות מומלצות בלבד או אצל צורפים מקצועיים. מחיר שרשרת שם זהב בדרך כלל מתחיל ב-1,000 ₪ , אך כמובן שבשוק ניתן למצוא גם שרשראות שם זהב במחירים נמוכים יותר.
<h3>שרשרת עם שמות</h3>

שרשרת עם שמות

קרא עוד
מה יותר כיף מלהרגיש שמישהו חושב עלינו? שרשרת עם שמות זו דרך מקסימה להגיד לאנשים שאכפת לנו מהם. מחיר שרשרת עם שמות חרוטים ישתנה בהתאם לסוג השרשרת שתרצו לרכוש, אך בהחלט אפשר כבר עכשיו לציין שתוכלו למצוא שרשרת עם שמות חרוטים בעלויות של 1,000 ₪ ואפילו נמוך מסכום זה. תוכלו לרכוש שרשראות כסף ושרשראות זהב, צמידים משובצים ביהלומים, טבעות חותם עם חריטה אישית ועוד. בכל מקרה בו אתם עתידים לרכוש תכשיטים מעוצבים עבור יקיריכם, כדאי לבדוק שאתם רוכשים את התכשיטים מחנויות איכותיות. לא פעם, אנשים עדים לצבעים שדוהים לאחר תקופה-מה מהתכשיט, מה שניתן למנוע אם רוכשים תכשיטים שעומדים בתקן בינלאומי. חריטת שמות על תכשיטים שרשרת עם שמות נחרטת באמצעות מכשור מאוד מתקדם, כמו למשל מדפסות תלת ממדיות. בעזרת מדפסות מסוגים אלו, ניתן לחרוט שמות על שרשראות מכל הסוגים כמעט. עלות שרשרת עם שם תלויה ברמת היצירתיות שלכם. במקרים שאתם מעוניינים לחרוט שמות על שרשראות משובצות יהלומים, כמובן שיש להכין את התקציב בהתאם. שרשרת עם חריטת שמות היא פתרון נפלא, אם ברצונכם לציין בכבוד אירועים מיוחדים. בין אם מדובר בלידה או באירוע אחר, מדובר במתנה מאוד ייחודית. אם היינו יכולים לתת טיפ אחד, הוא היה: תפנקו את האהובים שלכם, אין צורך תמיד להמתין לכל מיני אירועים מיוחדים. אפשר לאהוב ולפנק במשך כל השנה גם.
<h3>שרשרת שם מזהב</h3>

שרשרת שם מזהב

קרא עוד
יש מישהו שלא אוהב לקבל מתנות? מה לגבי מתנות שמוקדשות אישית? שרשרת שם מזהב היא מתנה מוקדשת אישית, וניתן לחרוט על שרשראות אלו לפעמים גם עד 8 שמות. באופן כללי, כמות השמות שתרצו לחרוט תהיה תלויה בסוג השרשרת, אך קחו בחשבון שתמיד ניתן גם להוסיף תליון. על תליונים מסוגים שונים, בדרך כלל יהיה מרחב חריטה רב יותר. שרשראות שם מזהב זו מתנה כה מופלאה, עד שקשה לפספס את החיוכים שנמתחים על פני אנשים המקבלים אותן. מחירים של שרשרת שם מזהב מתחילים בדרך כלל ב-1,000 ₪. יחד עם זאת ולאו דווקא מנגד, תוכלו למצוא גם שרשראות זולות יותר. לרוב, יהיה מדובר בשרשראות כסף, אך גם ניתן לאתר שרשראות שם מזהב בעלות של פחות מאלף שקלים. מחיר שרשרת שם מזהב אין דרך טובה יותר להודיע ליקירינו שאנחנו חושבים עליהם, מאשר מתנות מוקדשות אישית. מתנה מוקדשת אישית לאישה או לגבר, בין אם בצורת טבעת חותם או צמיד ושרשרת, גורמת לאנשים להרגיש חשובים וייחודיים. בכל מקום בו ילכו, יקיריכם יוכלו להשוויץ בשרשרת שרכשתם עבורם ורק עבורם. עלות שרשרת שם מזהב עם תליון שמות אם ובן היא 1,799 ₪, כאשר השרשרת עצמה עשויה 14 קרט זהב. על שרשראות מסוג זה ניתן לחרוט עד 2 שמות. האורך הסטנדרטי של שרשראות שם מזהב ושרשראות אחרות הוא 45-50 ס"מ, וכדאי לזכור שתמיד ניתן לקצר ולהאריך שרשראות, בין אם עשויות זהב או כסף.
<h3>טבעות עם חריטה</h3>

טבעות עם חריטה

קרא עוד
מי לא אוהב לקבל מתנות, ועוד מתנות מוקדשות באופן אישי וייחודי? טבעות עם חריטה הן טבעות המותאמות באופן אישי לאישה ולגבר, וניתן לרכוש טבעות מהממות ביופיין. בין אם אתם מחפשים אחר טבעות זהב עם חריטה או טבעות כסף עם חריטת שם, אתם הולכים להפתיע את בני הזוג ובגדול. אנשים רבים בוחרים גם לפנק את עצמם עם טבעת חותם שנושאת את שמותיהם של הילדים. ניתן לרכוש טבעות במידות שונות, והמידה של הטבעת תהווה את הבסיס של החריטה. במילים אחרות, טבעת רחבה תספק מקום רב לחרוט שמות שונים. אפשר למשל לרכוש טבעת עם חישוק כפול, עליהן תוכלו לבצע חריטה של עד 6 שמות (בצד החיצוני). בצידה הפנימה של טבעת חישוק כפול תוכלו לחרוט עד שני שמות. ייצור טבעות עם חריטה עליהן טבעות עם חריטה שמית מיוצרות דרך אמצעים טכנולוגיים משוכללים, ביניהם למשל מדפסות תלת ממדיות. החריטה היא באמייל ויש על כך אחריות לכל החיים. טבעות עם שם חרוט מסוגים אלו של חישוק כפול, עולות בין 2,039 ₪ לבין 2,540 ₪ בממוצע. אין ספק, קניית טבעת עשויה להיות תהליך מעט מורכב. זה מתחיל בכך שלא תמיד יודעים מה מידת הטבעת הרצויה. בין אם בחבא (במקרה שרוצים להפתיע את בני הזוג) או בין אם בגלוי, ניתן לקחת את אחת הטבעות של בני הזוג לחנות הטבעות ולבצע מדידות. הקפידו להחזירה מהר אם לקחתם בחבא! אל תהרסו את ההפתעה.
<h3>נולד לכם ילד או נכד ראשון. טבעת עם שם הילד תהיה מתנה מרגשת לכבוד האירוע</h3>

נולד לכם ילד או נכד ראשון. טבעת עם שם הילד תהיה מתנה מרגשת לכבוד האירוע

קרא עוד
אימא שלך ציפתה לנכד שנים רבות וסוף כל סוף הוא הגיע? כמובן שהנכד זוהי המתנה הכי גדולה, אבל אי אפשר ללכת איתו כל הזמן ובהתחלה הוא צמוד בעיקר לאימא שלו, אז כדי שהסבתא תוכל להיזכר בנכד שלה ולהרגיש שהוא איתה ובליבה כל הזמן, אפשר לקנות לה טבעת עם שם הילד שנשמרת לאורך זמן וניתן לענוד אותה כל הזמן. אפשר לעצב את הטבעת לפי רצון הלקוח ובהתאם למבנה כף היד והאצבע. יש לנו טבעות מזהב צהוב, מזהב לבן ומכסף, טבעות עבות עבות וטבעות דקות, טבעות בשיבוץ יהלומים, טבעות בשיבוץ יהלום אחד או שיבוץ של אבני חן אחרות. הטבעת עם שם הילד יכולה להגיע גם כשתוספת לסט תכשיטים קיים, כתוספת לשרשרת, לצמיד, לעגילים או לכל התכשיטים ביחד. כמובן שניתן להטביע או לחרוט על הטבעת שמות של עוד ילדים שיגיעו בהמשך. גם האימא יכולה לקבל טבעת עם שם הילד ואחרי שיהיו לה עוד ילדים, היא יכולה להוסיף עליה גם את השמות שלהם.
<h3>תוך כמה זמן יהיה מוכן צמיד חריטה לאישה? </h3>

תוך כמה זמן יהיה מוכן צמיד חריטה לאישה?

קרא עוד
החלטתם שאתם רוצים לרכוש צמיד חריטה לאישה, אך אתם לחוצים בזמן? אנו בהחלט יכולים להבין את החשש שלכם. לכן רגע לפני שאתם מזמינים צמיד, אך מגלים שהוא לא יהיה מוכן לכם בלוחות הזמנים הרצויים – כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. צמיד חריטה לאישה לא יהיה מוכן על המקום – קחו בחשבון חשוב להבהיר כי אם אתם מחפשים מתנה שתוכלו לקחת מעכשיו לעכשיו, אז צמיד חריטה לאישה הוא לא האופציה עבורכם. לוקח מספר קטן של ימים עד אשר הצמיד יהיה מוכן עם החריטה האישית וכמובן המידה הרצויה. לרוב אנו מדברים על המתנה של 2-3 ימים, כך שזה לא ממש נורא.
<h3>טבעת חותם מיועדת לגברים או לנשים? </h3>

טבעת חותם מיועדת לגברים או לנשים?

קרא עוד
לא מעט אנשים אינם יודעים בדיוק עבור מי רצוי לרכוש טבעת חותם. האם הטבעת הזאת מתאימה לגברים בעיקר או שגם נשים יכולות לענוד אותה? מדובר על סוגיה חשובה מאוד, ולכן אנו כאן על מנת לעשות לכם סדר במחשבות. טבעת חותם מתאימה גם לגברים וגם לנשים בשונה מטבעות אחרות שמתאימות רק לגברים או רק לנשים, כאשר אנו מדברים על טבעת חותם היא מיועדת לשני המינים. זאת אומרת שתוכלו למצוא טבעות חותם שמתאימות לנשים ומנגד תוכלו למצוא טבעות חותם שמתאימות בעיקר לגברים. בסופו של יום מה שבאמת קובע זה הטעם של הגבר או של האישה שאליהם הטבעת מיועדת.
הקודם
הבא