טבעת עם שמות הילדים

ללא ספק אחד התכשיטים המיוחדים ביותר שאתם יכולים לקנות ולספק לעצמכם, ובין היתר להעניק כמתנה ייחודית ומושלמת הינו טבעת עם שמות הילדים. טבעת עם שמות הילדים הינו טבעת לכל דבר ועניין המיוצרת בשלל עיצובים וחומרי הגלם האיכותיים ביותר, אמנם הדבר שמייחד אותה היא חריטת שמות הילדים בטכנולוגיה חדישה ומיוחדת. כל טבעת עם שמות הילדים תהיה מיוחדת במינה ובשביל להבין יותר לעומק נעשה סריקה קטנה ונראה אילו אפשרויות יש לטבעת עם שמות הילדים ומה הופך אותה לכזאת שלא נשכחת.

טבעת עם שמות הילדים​ משובצת יהלומים - תכשיטי שמות
טבעת עם שמות הילדים​ מעוצבת עם חריטה - תכשיטי שמות

חומרי הגלם:

ובכן, כמו שכבר נאמר, טבעת עם שמות הילדים מיוצרת מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. טבעת עם שמות הילדים השכיחה ביותר היא מזהב, אותה מתכת נוצצת ומלאת ברקת אשר כולנו מאוד אוהבים. כאשר אנו אומרים "זהב" הכוונה כמובן לכל סוגי וצבעי הזהבה, תערובות וסגסוגת המתכות ההופכות את הזהב למעניין יותר ממה שהוא. נוכל למצוא טבעת עם שמות הילדים בזהב צהוב, צהב לבן וזהב אדום /ורוד. כמו כן טבעת עם שמות הילדים יכולה להגיע גם מעוצבת ומיוצרת בכסף טהור.

שיבוץ יהלומים:

רק לחשוב על השילוב המדהים בין יהלומים לשמות הילדים שלנו מעבירה בנו צמרמורת ומשב רוח קלילה נושפת בעורפנו. מעצבים רבים מעטרים את טבעת עם שמות הילדים שעיצבו בעזרתם של יהלומים רבים. היהלומים, כמו לכל תכשיט, מוסיפים את הייחודיות והיופי הבלתי נגמר שלהם. חשוב לוודא שבכל קניית טבעת עם שמות הילדים בעיצוב ושיבוץ יהלומים תינתן לכם תעודה גמולוגית המעידה על טיבו של היהלום. אם הייתם בחנות או אצל מעצב פרטי והוא לא הראה לכם את התעודות המבוקשות, אמרו יפה שלום ותמנעו מקנייתה של טבעת זו.

חריטה:

הגענו לרגע אולי המעניין ביותר – החריטה. מה שהופך את טבעת עם שמות הילדים מסתם עוד טבעת יפה לה-טבעת שאתם תענדו ותישאו אותה בגאון לכל מקום אליו תלכו. החריטה המיוחדת נעשית על ידי איש מקצוע המוכשר לכך ועבר השתלמויות רבות. הצורף אשר חורט את שמות הילדים על הטבעת נעזר בטכנולוגיה חדישה בדמות לייזר עם קרן עדינה במיוחד היכולים ליצור חריטה גם על הטבעות העדינות ביותר המותאמות לכף ידן של נשים.

עיצובים:

פה מדובר על החלק היצירתי, האמנותי והכיפי ביותר בתחום טבעת עם שמות הילדים. מספר העיצובים שניתן לעשות הוא גדול משאפשר לספר או לעלות על הדעת. חומרי גלם שונים, יהלומים, אבני חן וסוגי חריטה, קרי סוגי כתב שונים הם מה שיהפכו את טבעת עם שמות הילדים שלך לא רק למרגשת ונוצצת אלא גם לדבר המיוחד ביותר שתענדי. היחס שתמצאי עוד מישהי עם אותה הטבעת הוא כמו לזכות בלוטו, רק שהפעם באמת שתשמחי שאת לא האחת מבין כולם. על העיצובים נמצאים ואחראים שלל המעצבים המובילים היוקרתיים ביותר אך ניתן למצוא עיצובים וטבעות מוזלות יותר אצל מעצבים בתחילת הדרך.

מחירים:

מחירם של טבעת שמות הילדים הוא הינו אחיד ומשתנה מטבעת אחת לשנייה. לטבעת עם שמות הילדים של מספר פרמטרים הנותנים את הערך וקובעים את מחירו. חומרי הגלם, היהלומים, מספר השמות החרוט על הטבעת וכמובן מי המעצב, ככל שלמעצב יש שם מוכר יוצר, כך גם עולה מחיר הטבעת.– כל אלה מעידים על ההשקעה של המעצבים, כך עולה מחירו הכספי של הטבעת. – אך הוא כקליפת השום אל מול הערך הסנטימנטלי שלו. רוב הטבעות עם שמות הילדים נעות בין 150- 2,500 שקלים ואף יש כאלו שמחירן עולה מזה.

שמחנו לעזור, עכשיו מה שנשאר לכם זה רק לצאת ולמצוא את טבעת עם שמות הילדים המתאימה לכם.