שרשרת עם השם

לכל אדם יש שם, ושמו הולך לפניו. זה אחד הדברים השייכים לאדם באופן פרטי שרבות הפעמים שאנשים אחרים משתמשים בזה מאשר הוא עצמו. שם של האדם מוזכר בכל כך הרבה מקומות ופעמים – במפגשים חברתיים, במקום העבודה וכתוב שחור על גביע לבן בכל מקום – במכתבים, בתעודות השונות ועל גבי כל מסמך רשמי שמקבל האדם לידו. אמנם, הגיע הזמן שתתחילו להשתמש בעצמך בשמך הפרטי, אחת הדרכים המיוחדות להשתמש בכך היא הנצחת השם באמצעות שרשרת עם השם שלכם. שרשרת עם הנשם שלכם תקנה לכם את היכולת לשאת את שמכם בגאווה ולא רק בתעודת הזהות המונחת בדרך קבע בכיס, הלאה על הצוואר – מקום מרכזי המציג בגאווה לכל איש את שמכם. שרשרת כזאת יכולה לבוא בשלל צורות. שרשרת עם השם שלכם, שרשרת עם השם של בת/בן הזוג, שרשרת עם השם של ההורים או שרשרת עם השם של הילדים שלכם. כל אדם הקונה ורוכש לעצמו שרשרת עם שם מחליט איזה שם ייחרט על גבי השרשרת, וזה היופי – יש מגוון בלתי נגמר של אפשרויות ואין סוף עיצובים לשרשרת עם שמות.

תכשיטי שמות שרשרת עם השם
שרשרת עם השם משובצת יהלומים - תכשיטי שמות

ממה מייצרים שרשרת עם השם?

אם ברצונכם לרכוש שרשרת עם השם שלכם או של אחד מקרוביכם היקרים לליבכם, חשוב לדעת מה אתם קונים, הרי לא מ אמינים בלקנות על עיוור ללא ידע מוקדם. כמו את כל השרשראות, גם את שרשרת עם השם שבחרתם לקנות מכינים טובי המעצבים וחנויות התכשיטים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. שני חומרי הגלם השכיחים ביותר להכנת שרשראות הם כמובן זהב וכסף. את הזהב, המתכת הכל כך אהובה, אפשר למצוא בעזרת סגסוגת של מתכות בשלל צבעים, מזהב אדום דרך זהב לבן ועד זהב צהוב. מכל סוגי הזהב האלה ניתן ורצוי להכין שרשראות שם איכותיות. זהב הוא חומר עבודה נהדר בשל תכונותיו הרבות כגון: אינו מתחמצן ומחליד, אינו מושפע ועוברת תהליכי שיתוך, או בקיצור – הזהב עמיד, חזק ונוצץ מתמיד. מיד אחרי הזהב יבוא חומר היסוד השני בטבע – הכסף. הכסף כידוע הוא מתכת בצבע לבן בוהק, ובדומה לזהב הוא חזק ואינו מסיס בגופרית, קשה מאוד לפגוע ולהרוס אותו, וזה מה שמקנה לו את הזכות לשמש את האדם כמרכיב דומיננטי ובולט במוצרים רבים.
אם כבר קראתם עד לפה יש שני אפשרויות – אתם רוצים להרחיב את הידע, או הדבר היותר ריאלי – אתם מחפשים לקנות שרשרת עם השם שלכם או כל שם אחר, מותר לכם לשמור את זה בסוד. חשוב שתדעו שמלבד המרכיבים העיקרים בשרשרת כגון זהב או כסף, יש בידכם האפשרות לשבץ את השרשרת שלכם באבני חן ויהלומים יקרי ערך. שיבוץ של אבני כאלה מעלה את הערך של השרשרת ואת ייחודו. חשוב לדעת איזה תעודות עליכם לקבל בזמן קניית תכשיט משובץ יהלומים.
את החריטה מייצרים בדרך מיוחדת וייחודית. רק צורף מקצועי בעל הסמכה, הכשרה וניסיון בחריטות יכול לבצע חריטת שם על השרשרת המוצעת למכירה. יש האפשרות לבחור את סוג החריטה, סוג התליון ואת גופן הכיתוב עליה.

היכן קונים את השרשרת עם השם ומי מייצר?

אם ברצונכם לקנות שרשרת עם השם שלכם אתם בוודאי מעוניינים לדעת איפה לחפש ולמצוא לכם אחת כזאת. ובכן, שאלה יפה אך תשובות רבות לכך. כאמור מדובר בטרנד חם בעולם התכשיטים ולכן לא מעט מקומות רוצות לקחת חלק במוצר ההולך ומתפתח. חנויות תכשיטים רבות כבר גילו עניין בשרשרת שמות ומציגים לראווה מגוון רחב של עיצובים פרי ידם. גם חנויות מקוונות אשר מבצעות את פעילותם ברחבי רשת האינטרנט מציעות לא מעט אפשרויות לקנייה. כל חנות תכשיטים שמכבדת את עצמה, וכמובן חברות הענק, מחזיקות אצלן מעצבים בעל רמה ואיכות מהגבוהות ביותר שיש לשוק להציע. אמנם, יש מעצבים שאינם נענים לפיתוי לעבוד בחברות והחנויות הגדולות ומעדיף לייצר ולמכור בעצמם.

אולי יעניין אותך גם

יהלומים
תכשיטים ומידע
למה כדאי לקנות יהלומי מעבדה?

אם אתם רצים לתת לאהובתכם מתנה מרגשת במיוחד, אין ספק שתכשיט יהלומים היא הבחירה המושלמת. תכשיטי יהלום הם סמל למוכנות של בן הזוג להשקיע בבת

קרא עוד »