שרשרת שם בעיצוב אישי – מתנה שמגיעה ישר ללב

אחד התכשיטים אשר פילסו את דרכם יותר ויותר בשנים האחרונות לכיוון הפרונט של עולם האופנה והתכשיטנות, אלו הם התכשיטים עם השמות עליהם, בין אם השם חרוט על התכשיט עצמו על ידי מכונה או מעוצב בזהב אשר פוסל לכדי שם ובין אם אלו אבני חן המעטרות ומחוברות לתכשיט, תכשיטי שמות הם אחד ללא כל צל של ספק אחד מפריטי האופנה המבוקשים ביותר בקרב הישראלים, כאשר הרוכשים העיקריים שלהם הם זוגות אשר מעניקים את התכשיט זה לזו, הורים לילדיהם – בעיקר לאלו העומדים לפני גיוס, ויש את אלו האוהבים את עצמם מספיק בשביל לקנות לעצמם שרשרת עם שם עליה.

שרשרת שם בעיצוב אישי תכשיטי שמות טבעות שמות

אילו תכשיטים עם שם הכי פופולרים בקרב ישראלים?

התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית, זאת מכיוון שאדם אשר מתחבר לז'אנר של תכשיטי שמות, ברוב המקרים יתחיל את דרכו  עם פריט אחד בודד כמו תליון, צמיד, או שרשרת עם שמו, כלומר ירכוש שרשרת עם שם אחת ולאחר מכן ירכוש עוד ועוד תכשיטים מבוססי שם כמו צמיד עם שם, צמיד לרגל עם שם או כל תכשיט אחר, וככל שיעבור הזמן הוא כבר יענוד על עצמו קולקציה שלמה של תכשיטי שמות. ענידת שמנו בתוך תכשיט וכתכשיט הינה עוצמתית ביותר מבחינה רוחנית ונותנת הרבה כוח למי שעונד אותו, לכן הצעד הבא עבור מי שהבין את הכוח והעוצמה הטמונים בכך הוא לרכוש למישהו או מישהי מאהוביו תכשיט עם שמם עליו כמתנה.

אילו תכשיטי שמות הם הנרכשים ביותר כמתנה?

אם כן, המתנה המועדפת על קהל הישראלים הינה שרשרת שם בעיצוב אישי, שרשרת שם בעיצוב אישי היא מתנה אשר נשארת עם מי שמקבל אותה חיים שלמים והיא אף עוברת מדור לדור, השרשרת מלווה את בר המזל שקיבל אותה והופכת לחלק מחייו ולחלק נכבד מהתכשיטים שמעטרים אותו, יש האומרים שהיא אפילו הופכת לחלק מאופיו, זאת מכיוון שברוב המקרים, פריט אופנה של שרשרת שם בעיצוב אישי איננה יורדת מצווארו של בעליה בשום סיטואציה – לא בים, לא במקלחת ולא בשינה, למעשה שרשרת מלווה אותו לכל מקום כל עוד הוא לא מתבקש להסיר מעליו מתכות בסיטואציות מסוימות.

מה זו שרשרת שם בעיצוב אישי?

שרשרת שם בעיצוב אישי, הינה שרשרת שהמזמין שלה בוחר הן את המתכת שממנה היא תהיה עשויה, הן את הסגנון שלה, את הגודל וכמובן השם שיהיה עליה. ניתן לרכוש שרשרת שם בעיצוב אישי בכל סוגי המתכות הקיימים ואשר מהם ניתן להפיק שרשראות – המתכות מהן אנשים בוחרים לעצב את המתנה ליקיריהם הן ברוב המקרים זהב בשלל גווניו. זה יכול להיות זהב לבן, זה יכול להיות זהב צהוב וזה יכול להיות זהב בגוונים של ורוד או אדום, כמו כן ישנם אנשים שבוחרים שרשרת אשר עשויה דווקא מכסף או אפילו מתכות פחות קונבנציונאליות.

בנוסף למתכת אשר ממנה עשויה השרשרת, אפשר לבחור גם את האורך וסוג השרשרת עצמה, בדרך כלל שרשרת עם שם נמכרת עבור נשים ולכן השרשרת עצמה היא עדינה מאוד ברוב המקרים, יחד עם זאת ישנם אמהות ואבות אשר רוכשים שרשרת כזו לבנם המתגייס או לבן שמתחיל מסלול של לימודים אקדמאים ומעוניינים להעניק לו מעין קמע, אז השרשרת תהיה מעט יותר גסה ומותאמת לגבר. אם אין לכם רעיון בראש לעיצוב מסוים עבור אדם מסוים, כמובן שתוכלו לרכוש שרשרת שעוצבה מראש ורק לשנות בה את השם, לשם של האדם היקר לכם.

אם כן, אם וכאשר אדם שאתם מאוד אוהבים ומוקירים חוגג יום הולדת או כל אירוע אחר אשר מצריך מתנה מיוחדת, חישבו על תכשיט, כי לתכשיט אין תחליף! הוא יפה ומהודר, הוא אישי ומרגש, הוא משמח והוא נשאר לכל החיים כתזכורת לכך שאוהבים אותנו ויש האומרים כי גם נותן הרבה מזל. כמובן גם כאשר אדם נפרד מהעולם, תכשיטיו עוברים לדור שלאחריו והם זיכרון מדהים עבור מי שאהב אותו.

ובכל זאת, אם היה והחלטתם לרכוש תכשיט יוקרתי, עליכם לדעת מספר פרטים חשובים מאוד טרם הרכישה של תכשיטים יקרים. לא כל חנות אשר מוכרת תכשיטים עומדת בכל התקנים ומעסיקה בין שורותיה אנשי מקצוע רציניים ואמינים, כאשר אתם רוכשים תכשיט יוקרתי חשוב לעשות לפני כן שיעורי בית ולברר היטב באילו חנויות כדאי ומומלץ לרכוש, וברגע שיש איזו חנות שצדה את עינכם, בררו עליה, תשאלו, בדקו המלצות והתייעצו עם מי שיש לו ניסיון ברכישת תכשיטים בחנות זו. חשוב שהחנות תהיה מוכרת ויהיו לכם עליה המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם, כמו כן, רכישת תכשיט יקר היא איננה דבר שקורה לנו כל יום, לכן אל תהססו לשאול כל שאלה, להתלבט, ואפילו לחשוב על זה מספר ימים, כל אלו חשובים מאוד מכיוון שלאחר הרכישה אין כבר דרך חזרה, ערכו של הזהב יורד בצורה משמעותית.

אולי יעניין אותך גם

יהלומים
תכשיטים ומידע
למה כדאי לקנות יהלומי מעבדה?

אם אתם רצים לתת לאהובתכם מתנה מרגשת במיוחד, אין ספק שתכשיט יהלומים היא הבחירה המושלמת. תכשיטי יהלום הם סמל למוכנות של בן הזוג להשקיע בבת

קרא עוד »