שרשרת שם מזהב

מאז ומתמיד בני האדם אהבו שרשראות. בל התרבויות, בכל המדינות ובכל המינים. שרשרת תמיד עטרה את צווארו של האדם. עם השנים כמו רוב התחומים בעולם גם תחום ועולם התכשיטים התפתח, ובכך את השרשראות הקדומות שהיו מוכנות בעיקר מגידי חיות, או גפנים חזקים ומקושטים בצדפים, עצמות ונוצות, החליפו השרשראות המודרניות, המיוצרות מחומרי גלם איכותיים, בעיקר מזהב. אחד משרשראות הזהב המיוחדות ביותר היא שרשרת שם מזהב. שרשרת שם מזהב לא רק תקנה עבורכם מראה מסוגנן היטב, נוצץ, יוקרתי ובעל מראה ייחודי – אלא תעניק עבורכם חום, ייחודיות גאווה -הרגשה שאין לה תחליף ואף תכשיט אחר לא נתן לכם. בין מדובר בשמכם הפרטי המתנוסס בגאון על תליון של שרשרת שם מזהב, או זה שם של אדם אחר היקר לליבכם, לא תרצו להוריד אותו מצווארכם בזמן הקרוב.
הזהב היה מאז ומתמיד שאיפתו של האדם, כולם רוצים לזכות ולאחוז בו, מייחסים לו תכונות ויכולות גבוהות ביותר, ולא סתם פרסים רבים – מהאוסקר בעולם הקולנוע ועד מדליות וגביעים בעולם הספורט מיוצרים מזהב. שרשרת שם מזהב הוא ללא ספק הדבר המקורי, המיוחד והיפה ביותר אשר אפשר להכין מהמתכת הנוצצת, ומכינים ממנו לא מעט דברים. כשתסתובבו עם שרשרת שם מזהב, כל המבטים יופנו עליכם, יהופנטו מהיופי הרב והנוצץ של הזהב וכשיקלטו את התליון המיוחד הנושא עליו את שמכם, יוכו בתדהמה מרוב הכוח של התכשיט המיוחד.
לשרשרת שם מזהב יש מגוון אפשרויות גדול ואין סופי, בהכנת שרשרת שם מזהב נותנים דגש לכל פרט, גדול וקטן בהקפדה יתרה. כשמדברים על שרשרת שם מזהב מדברים על אורך השרשרת, שיבוצים אבני חן ויהלומים, וכמובן התליון המיוחד בעל השם. נעבור פרט פרט על מנת שלא תהיו מבולבלים ותדעו מה בדיוק אתם רוצים להזמין ולקנות.

שרשרת עם השם משובצת יהלומים - תכשיטי שמות

אורך:

בתחום השרשראות, ושרשרת שם מזהב בפרט, אחד הדברים החשובים והמשפיעים ביותר הוא אורך השרשרת. ישנם כמה אורכים נפוצים ושכיחים ביותר. שרשרת צמודה לצוואר, הידוע גם כשרשרת קולר, כשמה כן היא, והיא הקצרה ביותר מבין השרשראות. שרשרת דמוי צווארון, אורכה כ35 ס"מ ותליון מגיע לקצה העליון שדל הצוואר. בין השרשראות הארוכים ניתן למצוא את שרשרת אופרה באורך כ- 70 ס"מ המגיעה עד לחזה ושרשרת חבל הארוכה במעט. הדבר המחבר בין כל השרשראות ללא הבדלי אורך – את כולם אפשר להכין כשרשרת שם מזהב.

שיבוץ יהלומים ואבני חן:

מלבד הזהב, מה שמאפיין שרשרת שם מזהב הוא היכולת לשץ ולעטר אותה בשלל אבני חן ויהלומים. שיבוץ יהלומים ואבני חן היא אמנות בפני עצמה אשר מוסיפה צבע, יופי וייחודיות לשרשרת שם מזהב שברשותכם. חשוב לדעת ולזכור!! בעת רכישת שרשרת שם מזהב בשיבוץ יהלומים ואבני חן, עליכם לקבל תעודת גמולוגית אשר מעידה על רמת הניקיון ואיכות היהלום.

תליון שם:

הגענו לחלק המרכזי, החשוב ושעליו רצינו לדבר בכל הבלוג הזה שלפניכם – תליון השרשרת, או בעצם מה שיהפוך אותה מעוד שרשרת זהב לשרשרת שם מזהב. מגוון התליונים והאפשרות להטביע ולחרוט את השם על גבי השרשרת היא גדולה למדי, בעצם אין סופית. יש באפשרותכם לבחור את סוג הגופן, סוג הזהב ( אולם רצוי מבחינת המראה לבחור באותו הזהב שעשויה השרשרת) וכמובן לשבץ אך ורק את התליון בצורה מיוחדת. תליונים רבים באים בצורות שונות – לב, מגן דוד, עיגול, הוא לוחית זהב אחידה התיתן מקום לפרונט ולכתב גדול. יש כל כך הרבה אפשרויות ליצירת תליון שם מזהב, כך שחוויית קניית השרשרת הופכת מיוחדת וייחודית במיוחד.