טבעות שמות נכדים – כל מה שהופך את התכשיט לדבר הכי מיוחד שתראו:

לא מעט תחנות עוברים בני האדם במהלך החיים. בין אם זה הילדות, בית ספר, צבא, לימודים גבוהים, עבודה, טיולים , חתונה והקמת משפחה. בכל אחד טמונים לו היתרונות והחסרונות הרגעים הטובים אותם אנו נזכור לאורך כל החיים וגם הרעים, שעדיין לא הצלחנו מלהבין מה עדיף -לשכוח או לזכור וללמוד מהם. יש תחנה אחת שכולם שואפים להגיע וזוהי הזיקנה. 

לא סתם קוראים לזה גיל הזהב, מי שהגיע אליו זכה בדבר החשוב ביותר – אריכות ימים. מי לא רוצה את זה. הזיקנה מביאה איתה מספר פריבילגיות שאין לנו בנעורים או בחיים הבוגרים יותר, קודם כל יוצאים לפנסיה, לא צריך יותר לעבוד ויש יותר זמן לתחביבים וחיי פנאי דבר שני, והחשוב יותר, אנו זוכים לראות את הנכדים, המשך דרכם של הילדים שלנו. תשאלו כל סבא נחמד או סבתא שאתם רואים, מה נקודת האור הגדולה ביותר בחייהם, ישר יענו שהנכדים. לאור העובדה הפשוטה אנו בחברת תכשיטי שמות החלטנו לייצר קו תכשיטים מיוחד טבעת עם שם. טבעות מיוחדות העשויות מחומרי גלם מובחרים עם חריטת שמות הנכדים האהובים עליכם, לא צריך יותר מזה. 

מה בעצם אנו מציעים? טבעות זהב, כסף ויהלומים בעלות הערך המוסף הגדול ביותר – חריטת שמות הנכדים על גביהם. מכיוון שכל נכד ונכדה הם מיוחדים וכמובן עולם ומלואו, כך כל טבעת בעל חריטה של שמם יזכה ליחס המיוחד והאישי ביותר. טבעת שמות הנכדים מיוצר על ידי חברת תכשיטי שמות ומכיל טבעות זהב, טבעות יהלומים וכמובן חריטה אישית ומיוחדת המבוצעת על ידי אנשי המקצוע המובילים ביותר בארץ. בעזרת טבעת שמות הנכדים תוכלו להשוויץ ולהתגאות על היותם סבא וסבתא וכל יושבי הספסל יתמלאו קנאה.

טבעת שמות הנכדים – כל נכד הוא ילד זהב:

על מנת שטבעת שמות הנכדים יהפוך לדבר היפה ביותר שיהיה לכם בקופסת התכשיטים, ובכלל לא תרצו להוריד אותו מהאצבע, הוא עשיית ויצירת הטבעת מזהב. זהב הוא ללא ספק חומר הגלם האהוב ביותר על ידי לקוחות חברות התכשיטים ואם נגיד באופן מכליל – אז כן, כולם אוהבים זהב. את טבעות שמות הנכדים שלנו אנו מייצרים מהזהב האיכותי ביותר, אמנם אפשר למצוא בסגסוגות שונות כגון זהב לבן, זהב אדום וזהב צהוב. כל הטבעות עם שמות הנכדים של תכשיטי שמות נעים על המקשתת של קראט הזהב, אצלנו תוכלו טבעות עם שמות הנכדים החל מ-9 קראט ועד המספר המושלם של 24 קראט המציין זהב טהור לחלוטין.

שיבוץ יהלומים בטבעת שמות הנכדים :

את טבעת שמות הנכדים מעטרים לא רק החריטה והניצוץ האופייני והטבעי של הזהב, אלא אי אפשר בלי קצת יהלומים. אצלנו, בחברת תכשיטי היוקרה המובילה ביותר בישראל תכשיטי שמות, ניתן לשבץ כל טבעת שמות הנכדים בשלל יהלומים מיוחדים על מנת לקבל מראה נוצץ, מיוחד, יוקרתי ונוצץ מתמיד. כל היהלומים שלנו עוברים בדיקות גמולוגיות רבות ומקבלות את התעודה מהמכונים המובילים בעולם. תעודה גמולוגית נותנת את האיכות ומעידה על טיבו של היהלום מבחינת משקל, צבע ורמת ניקיון.

כל טבעת תקבל חריטה מיוחדת של שמות הנכדים:

איך מגיעים שמות הילדים אל הטבעות של חברת תכשיטי שמות ונותנת להם מראה בלתי נשכח בעל ערך סנטימנטלי? פשוט מאוד, בעזרת חריטה מקצועיות, נקייה ואיכותית הנעשית על ידי איש מקצוע המוכשר לכך. לרשות חברת תכשיטי שמות עומדים צוות של אנשי מקצוע אשר מיומנים ובעלי ניסיון מקצועי רב בחריטות של גבי מתכות ותכשיטים באופן ספציפי. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת העומדת לרשות החברה, ובעזרתם המקצועיות של חברי הצוות, אנו מספקים שלל סגנונות של חריטה וכתיבה שונים על גבי טבעת עם שמות הנכדים.

טבעות שמות נכדים - תכשיטי שמות

אולי יעניין אותך גם

יהלומים
תכשיטים ומידע
למה כדאי לקנות יהלומי מעבדה?

אם אתם רצים לתת לאהובתכם מתנה מרגשת במיוחד, אין ספק שתכשיט יהלומים היא הבחירה המושלמת. תכשיטי יהלום הם סמל למוכנות של בן הזוג להשקיע בבת

קרא עוד »