צמיד לאמא – מתנת יום הולדת שלעולם לא נס ליחה

אמא חוגגת יום הולדת עגול ואתם החלטתם שהשנה תקנו לה מתנה מיוחדת? לא עוד כלי מטבח, מכשירי חשמל ובגדים, אלא משהו קצת אישי יותר, משהו שיחמם לה את הלב ומשהו שיישאר איתה לתמיד? ככל הנראה הדבר הזה אשר החלטתם לקנות לה הוא תכשיט! ללא ספק, תכשיט זו מתנה אשר קונים אך ורק לאנשים מיוחדים שאנחנו אוהבים מכל הלב ומעוניינים להזכיר להם זאת ולהעביר להם את עוצמות האהבה שלנו דרך המתנה. עכשיו השאלה שעליכם לשאול את עצמכם איזה תכשיט כדאי לרכוש, טבעת, צמיד לאמא ואולי שרשרת תעשה לה את זה יותר? כמובן, שלכל אישה ולכל אמא יש את ההעדפות שלה ועליכם לבחור בתכשיט אשר היא תשמח לקבל יותר מכל, צמיד לאמא אשר לא עונדת צמידים לא יעשה את העבודה ולא משנה כמה הוא יהיה יפה. על גבי התכשיט תוכלו להכניס מסר אישי שיועבר בחריטה. בשנים האחרונות תכשיטי שמות בהחלט מקבלים מקום של כבוד בקרב קוני המתנות לאמא או לסבתא. חברת תכשיטי שמות מספקת קולקציה מגוונת ועשירה של תכשיטים על גביהם ניתן לחרוט שמות, משפטים או כל דבר אחר העולה בדעתכם.

צמיד לאמא תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים

צמיד לאמא עם חריטה – מה האפשרויות?

כאמור, חברת תכשיטי שמות מעניקה שירותי חריטה על גבי תכשיטים שונים – צמידים, טבעות ותליונים. לפני שאתם מחליטים מה לחרוט עליכם לבחור את הפריט עליו תרצו לחרוט, חריטה על טבעת אינה מאפשר הרבה מילים כמו חריטה על גבי צמיד שהיקפו גדול יותר וניתן להכניס בו הרבה מילים. צמיד לאמא עם חריטה, זו בהחלט מתנה שתרגש את אמכם יותר מכל, אבל מה לחרוט עליו? ובכן, האופציות המוכרות יותר שיש הן צמיד לאמא עם שמות הילדים – צמיד בו תחרטו את שמותיכם ושמות אחיכם ואחיותיכם ואם ישנם גם נכדים בתמונה אז ודאי זו תהיה חגיגת שמות על הצמיד. ניתן גם לחרוט צמיד בחריטה אישית בו תכניסו ברכה שלכם או מספר מילים עוצמתיות או מרגשות, והאפשרות האחרונה הינה צמיד עם הקדשה אישית, שמתאימה במיוחד עבור מי שמקבלת אותו.

צמיד לאמא עם שמות הילדים

החלטתם ללכת על רכישת צמיד לאמא עם שמות הילדים חרוטים עליו? אשריכם, זו בהחלט אחת המתנות המרגשות ביותר עבור כל אמא. לפני שיבצעו עבורכם את החריטה, עליכם לבחור את הצמיד עצמו – תוכלו להשתמש בצמיד עשוי זהב, כסף או כל מתכת אחרת שאהובה על אמכם. עליכם לחשוב כיצד ישתלבו השמות על גבי הצמיד. לרוב תקבלו המלצות מהאדם שמבצע את החריטה על האפשרויות לפרישת השמות על גבי החישוק של הצמיד וגווני החריטה האפשריים. עבור צמיד לאמא עם חריטה בדרך כלל הבחירה של רוב הישראלים, הינה בצמיד העשוי מזהב ובחריטת השמות במעגל אשר מקיף את כל הצמיד.

צמיד בחריטה אישית

למעשה כל צמיד עם חריטה, נחרט באופן אישי עבורכם, כמובן שישנם צמידים שיכולים להציע לכם בחנות התכשיטים עם הכיתוב "אמא" אשר עלול בהחלט לענות על מבוקשכם. יחד עם זאת אם אתם מעוניינים לרכוש צמיד עם חריטה אישית, ניתן לעשות זאת. אם אתם מעוניינים בחריטה אישית קצת יותר ארוכה משמות, צמיד לאמא בהחלט יאפשר זאת, בניגוד לטבעת למשל ששטחה אינו מאפשר הכנסת מילים מרובות. צמיד בחריטה אישית יכול להיות צמיד עם פתגם שמתחבר לאמא, משפט יפה, ברכה אישית או כל דבר שאתם חושבים שיכול להתאים מבחינה רעיונית ויכנס לשטח הפנים של הצמיד.

צמיד עם הקדשה אישית

במידה ויש לכם עוד מספר מילים לומר ואתם מעוניינים לחרוט אותם על תכשיט, עליכם להתייעץ עם האדם שמוכר תכשיטי שמות משתי סיבות: הסיבה הראשונה היא שלעתים המילים שאנחנו חושבים לחרוט על צמיד עם הקדשה אישית הן רבות מידי ולא יכולות בשום אופן להיכנס לשטח הפנים של הצמיד, הסיבה השניה והחשובה לא פחות היא שעליכם לזכור שהצמיד הוא תכשיט שנועד ליופי, העמסה של מילים רבות מידי עלולה לגרוע מהמראה שלו ורק מי שבעל ניסיון יוכל להמליץ לכם על כמות ומינון נכונים לחריטה על צמיד לאמא. 

שאלות ותשובות

בכדי לבצע חריטה על צמיד לאמא, ראשית כל עליכם להגיע אל חנות תכשיטי שמות ולבחור צמיד שהולם את טעמה של אמכם. שנית, עליכם לחשוב הם זה יהיה נכון יותר להכניס את כל שמותיכם בזה אחר זה, או בטור, או בכל צורה אחרת שתוצע לכם על ידי האדם שחורט על התכשיטים. אפשרות נוספת הינה לחרוט אך ורק את האות הראשונה של כל ילד על הצמיד לאמא.

כמובן, שאין כמו לקבל מתנה בהפתעה, זו הדרך המרגשת ביותר להעניק משהו למישהו שאוהבים. יחד עם זאת, כאשר קונים למישהו תכשיט עם חריטה עליו, חשוב להבין שלאחר החריטה אין אפשרות להחליף את התכשיט באחר, זו הסיבה שהרבה אנשים בוחרים צמיד ולאחר שבוחרים את הצמיד ונותנים אותו במתנה לאהובם אז הם מגיעים איתו לחנות ובוחרים את החריטה המתאימה ביותר.

בדרך כלל כאשר קונים צמיד במטרה לבצע עליו חריטה, נהוג לבחור צמיד פשוט יחסית וללא עיטורים נוספים, זאת מכיוון שהקישוט הדומיננטי צריך להיות השם אשר חרוט או המשפט שנחרט על הצמיד.

כאשר מדובר בתכשיטים עליהם ניתן לחרוט, ישנו ביקוש מאוד גדול לחריטת שמות של ילדים ונכדים על צמידי זהב וטבעות זהב.

קיצור של צמיד עם חריטה על גביו, הוא מעט יותר מאתגר מקיצור של צמיד רגיל, יחד עם זאת, הגיעו לחנות ממנה רכשתם את הצמיד והתייעצו עם התכשיטן שיבחן אתכם אילו אופציות עומדות בפניכם לקיצור הצמיד לאמא, כך שלא יפגע העיצוב שנבחר, ואף שם לא יוסר מהרשימה בעקבות כך.

אולי יעניין אותך גם

תכשיטי שמות צמיד עם חריטה לאישה
צמיד עם חריטה לאישה

צמיד עם חריטה לאישה – מתנת לב לבת הזוג, לאמא או לסבתא אתה צריך לרכוש מתנה לבת הזוג שלך ולא יודע מה? אמא חוגגת יום

קרא עוד »
צמיד עם חריטה תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
צמיד עם חריטה לגבר

צמיד עם חריטה לגבר – רעיונות ומשפטים יום הולדתו של בן זוגך מתקרב ומגיע, ועמו כל המחשבות על מה לקנות לו הפעם וכיצד להפתיע אותו

קרא עוד »
טבעות עם חריטה תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
טבעות עם חריטה אישית

טבעות עם חריטה – מתנה של פעם בחיים אם גם אתם מתכננים חגיגת יום הולדת לאדם אשר יקר ללבכם וחושבים איזו מתנה כדאי להביא לו

קרא עוד »
שרשרת עם חריטה תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
שרשרת עם חריטה

שרשרת עם חריטה – מתנת יום נישואין, מתנה להולדת הבת ועוד! שרשרת עם חריטה יכולה להיות מתנה נהדרת לאחר הולדת כל אחד מילדיכם. עבור כל

קרא עוד »
שרשרת ילדים תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
שרשרת ילדים

שרשרת ילדים – כל שמות ילדיכם על שרשרת זהב מעוצבת אחת! הזמינו שרשרת ילדים בעיצוב חדש עם שמות כל הילדים צרופים ומצורפים יחדיו על אותה

קרא עוד »
שרשרת עם שם תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
שרשרת עם שם

המתנה המושלמת: שרשרת עם שם! שרשרת עם שם היא מתנה אינטימית ואישית שמתאימה מאוד להורים שרוצים לתת לילד או לילדה שלהם את התכשיט הראשון בחייהם.

קרא עוד »
טבעת חותם תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
טבעת חותם

טבעת חותם – גם לה וגם לו חותם הוא מה שלא מעט בני אדם רוצים להשאיר בעולם הזה, בין אם זה אחרי הלכתם, וכמובן המטרה

קרא עוד »
טבעת שם תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעטבעת שם תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדיםת עם שמות הילדים
טבעת שם

טבעת שם לכל אירוע – תכשיטי שמות טבעת שם היא מתנה חגיגית ומרגשת שאפשר להעניק לכל מי שחוגג יום הולדת, משפחה שנולדה לה תינוקת או

קרא עוד »