שרשרת ילדים – כל שמות ילדיכם על שרשרת זהב מעוצבת אחת!

הזמינו שרשרת ילדים בעיצוב חדש עם שמות כל הילדים צרופים ומצורפים יחדיו על אותה שרשרת, אותה תוכלו להעניק לעצמכם, לבן או בת הזוג שלכם או לילד ולידה עצמם. שרשרת ילדים חרוטה היא מתנה חד פעמית ומרגשת שתעבור במשפחה לדורות ותשמח אתכם בכל פעם שתענדו אותה או אפילו רק תסתכלו עליה מדי פעם בקופסת התכשיטים שלכם. שווה כל שקל לנצח. מוזמנים לראות דגמים נבחרים באתר של תכשיטי שמות באיכות הגבוהה ביותר בארץ ולבחור את תכשיט השם המועדף עליכם, לעבודה והזמנה מידית.

שרשרת ילדים תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים

קולקציית תכשיטי שמות מיוחדים - שרשרת ילדים, צמיד וטבעת עם חריטה ועוד!

שרשרת ילדים היא מתנה חמודה ומיוחדת שמתאימה לכל אחד ואחת במשפחה! ניתן לשלב שרשרת  זהב איכותי בקראט גבוה עם תליון ילד, להזמין שרשרת ילדים לאמא, שרשרת לאמא עם תליוני ילדים שתשמח כל אימא או סבתא במידה ותיצרו עבורה שרשרת עם שמות הנכדים. מתנה מרגשת לכל הדעות לכל יום הולדת או אירוע דומה. בחרו את תכשיט השם האיכותי ביותר באתר ונכין לכם אותו במהירות לשביעות רצונכם המלאה. בחרו והזמינו עכשיו!

תליון ילד – תכשיט ייחודי ומיוחד

אם לא חוויתם את זה אז בוודאי שכדאי לכם להזמין שרשרת עם תליון ילד או שרשרת ילדים עם כל שמות ילדיכם, עבורכם או עבור הילד! תליון ילד עם שמו על שרשרת היא מתנה מרגשת שכל אחד ואחת בכל גיל שמחים לקבל, בטח בגיל צעיר לקבל תכשיט זהב ועוד עם השם שלכם בתליון זו חגיגה אמיתית! הזמינו את תכשיטי השמות האיכותיים ביותר בארץ רק בתכשיטי שמות עכשיו!

שרשרת ילדים לאמא – הזמינו רק בתכשיטי שמות!

"הביאו שניים, שלושה, עשרה ילדים…" כמו שאומר השיר והזמינו לכם שרשרת ילדים עם כל שמותיהם חרוט או מעוצבה בזהב טהור! שרשרת ילדים לאמא היא אחת המתנות הכי משמחות ומרגשות שתוכלו להעניק לאם ילדיכם, לאימא שלכם או לילדים עצמם! מוזמנים לבחור דגמים ייחודיים של תכשיטי שמות באתר כולל חריטה או עיבוד השם בצורת השם הנבחר!

שרשרת לאמא עם תליוני ילדים – תכשיטי שמות

שרשרת ילדים מיוחדת במינה ובלעדית, שרשרת לאמא עם תליוני ילדים צרופה באיכות גבוהה ובעיצוב יוקרתי. מתנה מושלמת ושוות ערך רגשי וכספי כאחד. מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ לגבי סוגי השרשראות ואפשרויות בחריטה והעיצוב של תליוני הילדים וכן לראות דגמים נבחרים באתר תכשיטי שמות.

הזמינו שרשרת ילדים עם שמות כל הילדים על השרשרת בחריטה או בעיבוד צורני בזהב טהור! נשמח להתאים עבורכם את התכשיט האיכותי ביותר עם כל שם שתבחרו על גבי שרשרת, צמיד  או טבעת באיכות הגבוהה ביותר! מוזמנים ליצור קשר ולהזמין עכשיו תכשיט שם איכותי ויוקרתי!

שאלות ותשובות

האם תכשיטי שמות עשויים מזהב אמיתי?

כמובן, ניתן לחרוט שמות על גביי כל תכשיט כאשר אם מדובר בתכשיט זהב אמיתי החריטה נשמרת ואינה נהרסת עם הזמן!

האם אפשר ליצור שרשרת עם 5 שמות ילדים על גבי תליון אחד?

כן, אנו יוצרים תליונים מיוחדים בצורות מרהיבות וייחודיות המאפשרות לכם להכניס את כל שמות ילדיכם על גביי תליון אחד! מוזמנים לראות דגמים באתר ולהזמין תכשיט חריטה או תכשיט שם בכל צורה וגודל שתבחרו.

האם תכשיט שם עם שני שמות עולה יותר מתכשיט שם עם שם אחד?

אם מדובר בחריטה בלבד אז אין הבדל במחיר אך אם מדובר בתליון שמצריך יותר חומר גלם על מנת ליצור ממנו שני שמות, כמובן שהוא עולה מעט יותר אך לא באופן משמעותי. אם מדובר בתליון בצורה מיוחדת זה מייקר גם כן את עלות התכשיט אך לא במידה רבה מדי.

האם אפשר ליצור ולחרוט כל שם על גביי תליון או תכשיט שם?

כן, אנו מנוסים מאוד ביצירת תכשיטי שמות מכל שם ובוחרים את האותיות המעוצבות ביותר לביצוע המשימה. ניתן לחרוט שמות גם על טבעות, על צמידים, בהם אפשר לחרוט משפט שלם ועל גבי שרשראות עליהם ניתן להתקין תליון בעיצוב שם מיוחד עבור כל שם קיים.

מאיזה חומר גלם הכי כדאי להזמין תכשיט שם?

רוב תכשיטי השמות עשויים מזהב אמיתי באיכות משתנה לפי הקראט ואיכות הזהב. היתרון ביצירת תכשיט שם הוא שניתן לחרוט וליצור תכשיט שם מכל חומר גלם, זהב, כסף ועוד ללא כל קושי כאשר רוב תכשיטי השמות לא מתפשרים על איכות התכשיט לפני החריטה ונעשים מהזהב באיכות הגבוהה ביותר ללא קשר לאופי חריטת השם על גביי התכשיט או על גביי התליון המצורף לשרשרת.

No posts found

אולי יעניין אותך גם