צמיד עם חריטה לגבר - רעיונות ומשפטים

יום הולדתו של בן זוגך מתקרב ומגיע, ועמו כל המחשבות על מה לקנות לו הפעם וכיצד להפתיע אותו ולרגש אותו. אם את רוצה באמת להפתיע את בן זוגך ולהזכיר לו עד כמה את אוהבת אותו, תכשיט הוא בהחלט מתנה אשר יכולה לעשות את זה. בשנים האחרונות הפך צמיד עם חריטה לגבר לאחד הטרנדים הלוהטים בתכשיטי גברים. על גבי צמיד עם חריטה לגבר ניתן לחרוט דברים רבים שיזכירו לו אותך ואת הקשר בינכם. חברת תכשיטי שמות, מספקת ללקוחותיה תכשיטים עשויים מתכות שונות ואשר ניתן לחרוט עליהם שמות, אך לא רק שמות, גם דברים אחרים שנרחיב עליהם בהמשך מאמר זה. תכשיטי שמות הם ללא ספק התכשיטים הכי אישיים שניתן להעניק למישהו, ובנוסף לשם או במקום שם, ניתן לחרוט גם דברים אחרים ועל כך נרחיב בהמשך.

צמיד עם חריטה תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים

כל הרעיונות עבור צמיד עם חריטה לגבר בקולקציה חדשה

החלטת לקנות מתנה צמיד עם חריטה לגבר? תכשיטי שמות וחריטות אחרות זה רעיון מעולה כמתנה, ולאחר שתעניקי אותו לגבר שאת אוהבת, תביני שזו היתה בחירה מצוינת למתנה. אבל מה עכשיו? מה כדאי לחרוט על הצמיד? כמובן שלכל גבר יתאים המשפט או המילה שלו. גבר אחד יכול להתרגש מאוד אם יקבל צמיד עם שמות ילדיו, גבר אחר אולי ירצה את שם אהובתו על הצמיד. כמובן שאם את האדם הקרוב ביותר אליו את היחידה שיכולה באמת לדעת מה יכול לרגש ולשמח אותו ולא פחות חשוב להישאר על מפרק כף ידו ללא מיאוס לאורך הזמן. אחד הדברים שבאמת חשוב לחשוב עליהם כשקונים צמיד לגבר עם חריטה עליו, הוא שהמשפט שחרוט עליו יחזיק את מבחני הזמן ולא יהפוך לבנאלי עם השנים. זה לא פשוט לקבל רעיונות לחריטה על צמיד לגבר או משפטים לחריטה על צמיד לגבר, בהמשך נביא כיוונים למשפטים ורעיונות שיכולים להיות מתאימים לכך.

צמיד לגבר עם חריטה של שם

צמיד לגבר עם חריטה של שם, מתאים לגברים אשר מאוד מחוברים אל הבית והמשפחה, צמיד עם חריטה לגבר בכל מקרה הוא מרגש ומתנה מאוד אישית המוכיחה את אהבתך אליו. אולם, אם הגבר שאת מעניקה לו את המתנה הוא רומנטיקן חסר תקנה, חריטת שמך עליו או אפילו שמך ושמות ילדכם עליו היא סמל לאהבה נצחית ומתנה שיוקיר למשך כל חייו.

רעיונות לחריטה על צמיד לגבר

אם החלטת לרכוש לבעלך או בן זוגך צמיד עם חריטה לגבר, עלייך עכשיו לבחור את המשפט או המילה אשר תהיה חרוטה עליו. הצמיד המוכר ביותר הוא צמיד עם חריטה של שמך או שמות הילדים, אך כמובן שישנן אופציות נוספות. ניתן לחרוט על גבי חישוק הצמיד משפטים, פתגמים, מילים ואפילו לעתים ניתן לחרוט סמל שמסמל לשניכם משהו – כמו סמל הנצחיות (שמונה במנח שכיבה), סמל הין והיאנג ועוד. מילה אחת לעתים תעשה הרבה יותר ממשפט אחד ארוך מידי. אם את מעוניינת לחרוט מילה אחת, חפשי את המילה שמתארת את הקשר ביניכם בדרך הטובה ביותר, אם זו לא מילה אחת אל תתעקשי על כך, נסי צמד מילים או שלוש מילים שיזכירו לו את אהבתכם. כפי שנאמר החשוב מכל הוא לחשוב על רעיונות לחריטה על צמיד לגבר שיהיו מקוריים וייחודיים לקשר ביניכם.

משפטים לחריטה על צמיד לגבר

כאמור צמיד עם חריטה לגבר, זו אינה מתנה אשר מתאימה לכל גבר. חשוב לדעת שאת אכן רוכשת את המתנה לגבר אשר יעריך אותה, שכן, צמיד עם חריטה עליו יותר בעייתי להחליף או להחזיר לחנות של תכשיטי שמות. אם החלטת ללכת על משפט מסוים, זכרי, משפטים לחריטה על צמיד לגבר צריכים להיות קצרים – העמסה על הצמיד תוריד מהיופי שלו. חישבו על משפט קצר ועמוק מספיק בכדי שיחזיק את מבחן הזמן. חשוב שמעבר לעומקו של המשפט ויכולתו לרגש שיהיה לו גם קשר ברור ליחסים ביניכם – רמז לבדיחה פרטית, מילה שמזכירה חוויה משותפת או צמד מילים הקשורות למשהו אשר מייחד את הקשר ביניכם יהפכו את הצמיד לייחודי ויוצא דופן ואת המתנה שלך אל הגבר שלך למתנה אשר לא תישכח לעולם.

שאלות ותשובות

אם הגבר שלך אוהב תכשיטים ומעריך אותם, הוא ודאי יעריך צמיד עם חריטה לגבר - צמיד עליו מוטבעים שמותיכם. צמיד עם חריטה לגבר מתאים לגברים שאוהבים תכשיטים ואם מדובר בחריטה של שם אז חשוב גם להיות בטוחים שהגבר המדובר הוא רומנטיקן ואוהב את הז'אנר של תכשיטי שמות.

בעת רכישת טבעת או כל תכשיט אחר עם חריטה עליו, עליכם להיות סמוכים ובטוחים כי מי שיקבל את המתנה יאהב אותה ויוקיר אותה, או להבין כי תכשיט עם חריטת שם לא ניתן להחזיר לחנות, שכן מכירתו של תכשיט עם שם עליו מגבילה את המוכר מאוד.

אם את מתכננת לרכוש לגבר שאת אוהבת צמיד עם משפט כלשהו חרוט עליו, נסי לחשוב על משפט אשר מעבר להיותו משפט חזק ועוצמתי, יעביר מסר כלשהו שקשור למערכת היחסים בינכם ולאהבה שלכם. צמיד עם חריטה לגבר יכול להיות מתנה מאוד מרגשת במיוחד אם תדעי לחרוט את הדבר הנכון עליו.

חריטה של יותר משם אחד על טבעת אפשרית בהחלט. ראשית ניתן לחרוט שניים או שלושה שמות זה לצד זה, שנית, ובמידה ומדובר ביותר משלושה שמות, ניתן להסתפק באות הראשונה של השם. יתרה מכך, ישנה אפשרות לרכוש טבעת עם יותר מחישוק אחד ולעטר כל חישוק בשם אחר. ההחלטה כיצד להשחיל את השמות ולשלבם בתוך התכשיט הינה שלכם בלבד ומומלץ להתייעץ עם האדם שחורט שיש לו את הניסיון להבין כיצד התוצאה תיראה ולייעץ לכם בהתאם.

חריטת מילים על צמיד עם חריטה לגבר צריכה להיות מאוד מדויקת הדבר החשוב מכל הוא לזכור שמדובר בתכשיט שאמור להישאר על אותו אדם לאורך זמן, לכן חשוב לחרוט מילים אשר יעמדו במבחן הזמן. אם השיר שהוא אוהב הוא אכן שיר אלמותי שיכול להיות רלוונטי תמיד – רשימת מילות השיר יכולה להיות רעיון מצוין.

אולי יעניין אותך גם

צמיד לאמא תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
צמיד לאמא

צמיד לאמא – מתנת יום הולדת שלעולם לא נס ליחה אמא חוגגת יום הולדת עגול ואתם החלטתם שהשנה תקנו לה מתנה מיוחדת? לא עוד כלי

קרא עוד »
תכשיטי שמות צמיד עם חריטה לאישה
צמיד עם חריטה לאישה

צמיד עם חריטה לאישה – מתנת לב לבת הזוג, לאמא או לסבתא אתה צריך לרכוש מתנה לבת הזוג שלך ולא יודע מה? אמא חוגגת יום

קרא עוד »
טבעות עם חריטה תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
טבעות עם חריטה אישית

טבעות עם חריטה – מתנה של פעם בחיים אם גם אתם מתכננים חגיגת יום הולדת לאדם אשר יקר ללבכם וחושבים איזו מתנה כדאי להביא לו

קרא עוד »
שרשרת עם חריטה תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
שרשרת עם חריטה

שרשרת עם חריטה – מתנת יום נישואין, מתנה להולדת הבת ועוד! שרשרת עם חריטה יכולה להיות מתנה נהדרת לאחר הולדת כל אחד מילדיכם. עבור כל

קרא עוד »
שרשרת ילדים תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
שרשרת ילדים

שרשרת ילדים – כל שמות ילדיכם על שרשרת זהב מעוצבת אחת! הזמינו שרשרת ילדים בעיצוב חדש עם שמות כל הילדים צרופים ומצורפים יחדיו על אותה

קרא עוד »
שרשרת עם שם תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
שרשרת עם שם

המתנה המושלמת: שרשרת עם שם! שרשרת עם שם היא מתנה אינטימית ואישית שמתאימה מאוד להורים שרוצים לתת לילד או לילדה שלהם את התכשיט הראשון בחייהם.

קרא עוד »
טבעת חותם תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדים
טבעת חותם

טבעת חותם – גם לה וגם לו חותם הוא מה שלא מעט בני אדם רוצים להשאיר בעולם הזה, בין אם זה אחרי הלכתם, וכמובן המטרה

קרא עוד »
טבעת שם תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעטבעת שם תכשיטי שמות טבעת עם שם טבעות שמות טבעת עם שמות הילדיםת עם שמות הילדים
טבעת שם

טבעת שם לכל אירוע – תכשיטי שמות טבעת שם היא מתנה חגיגית ומרגשת שאפשר להעניק לכל מי שחוגג יום הולדת, משפחה שנולדה לה תינוקת או

קרא עוד »